Rezultate te kerkimit per termin: +Faleminderit

Meta: total 1000 / total_found 8098 / time 0.004 / keyword[0] faleminderit / docs[0] 8098 / hits[0] 10818 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Doktori seksi kërkon shtëpi me qera, çmenden vajzat në rrjetet sociale

Rehan Munir është një djalë nga Pakistani që kërkon të gjejë një shtëpi me qera pasi do të shperngulet në New York. Pasi publikoi një shkrim në Gipsy Housing, pati reagime të menjëhershme nga vajzat të cilat ishin të gatshme që ta merrnin edhe në shtëpinë e tyre. Përshëndetje

No Pic available
  • 2017-06-24

Agron Llakaj flet për politikën dhe mahnit me exit pollin e tij për 25 qershorin

Intervistoi: Andrea Danglli Po qesh sepse sdua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agron Llakaj sfidën që i hap realiteti i cili vjen dhe ikën duke ndryshuar thjesht dhe vetëm një datë në kalendar. Mes buzëqeshjes, sarkazmës d

No Pic available
  • 2017-06-21

Era Istrefi: Letër dashurie për komunitetin LGBT

Për muajin e LGBT, Billboard i ka kërkuar disa nga emrave më të njohur të ekranit që të shkruajnë letër dashurie për komunitetin e tyre. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi  ka publikuar letrën e saj që shkruan: Ky realitet i mund të jetë i ashpër për ko

No Pic available
  • 2017-06-19

Blen pica në supermarket por e gjen të mbushur me krimba

Ollie Ayres është një djalë nga Devon që bleu pica në supermarket, por u shokua në momentin që vuri re se ishte e mbushur me krimba të gjallë. Pas këtij momenti, ai e filmoi menjëherë për ta publikuar më pas në Facebook, që më pas u bë virale. Supermarketi i njohur Tesco e ko

Ndërron jetë regjisori i Rocky-t
  • 2017-06-17

Ndërron jetë regjisori i Rocky-t

John G. Avildsen, regjisori i filmave legjendarë Rocky dhe Djali i Karatesë, ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare. Lajmi u bë i ditur nga djali i Avildsen-it, Anthony, i cili tha për median amerikane se i ati kishte vdekur si pasojë e kancerit pankreatik në një spital në Los Angeles. R

No Pic available
  • 2017-06-17

Katy Perry arrin 100 milionë ndjekës në Twitter!

Ylli i pop-it amerikan, Katy Perry ka arritur të jetë përdoruesja e parë me 100 milionë ndjekës në Twitter. Këngëtarja 32-vjeçare u nderua për arritjen e saj nëpërmjet faqes së platformës së medias sociale  Twitter me hashtagun (#LoveKaty). Faleminderit, @ Twitter, sepse gjithmo

No Pic available
  • 2017-06-16

Po nisem drejt qiellit, nga atje do ju ndihmoj, çifti italian telefonuan prindërit

Një çift i ri italian janë në mesin e personave të zhdukur në kullën Grenfell Tower në Londër, të shkrumbuar tashmë nga zjarri. Prindërt e çiftit tregojnë se ata i kishin telefonuar ndërsa godina 24 katëshe digjej në flakë. Shpresat që të kenë mbijetuar janë pothuajse inekziste