Rezultate te kerkimit per termin: +Falenderoj

Total: 6353
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.273Z

Nato, Topi: Falenderoj popullin shqiptar

Presidenti i Republikës, Bamir Topi pak çaste, pas mbërritjes në aeroportin e Rinasit nga punimet e Samitit të Strasburgut tha se 'falenderoi popullin shqiptar dhe institucionet shqiptare për vullnetin e shprehur për hyrjen në NATO". "Kam kënaqësi të veçantë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.962Z

Hudson: Ju falenderoj për mbështetjen

"Ju falenderoj të gjithëve për lutjet dhe ndihmën që më keni dhënë". Kështu ka deklaruar pas tragjedisë në familje, këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Hudson, e cila humbi nënën, vëllanë dhe nipin e saj. Hudson ka hedhur mesazhin në faqen e saj në mySpace, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.516Z

Falenderoj të parin, Edi Ramën

Nga Keti Bazhdari   E di që ky titull do shkaktojë reaksion tek disa zonja e zotërinj të kompleksuar, por s’kam ndër mend ta ndal mendimin tim. E di edhe se do filloni me të tuajat, jo po servilizmi, jo po politizimi, jo po politikanët, jo po korrupsioni, jo po varfëria etj, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.033Z

Berisha: Falenderoj shqiptarët për mesazhet e dërguara

Kryeministri Berisha në një konferencë për shtyp ka shprehur mirënjohejn e tij për të gjithë shqiptarët që i kanë dërguar mesazhe urimi. Falenderoj të gjithë shqiptarët në të gjitha trevat e Shqipëri, Kosovës dhe vendeve të tjera ku ndodhen për urimet e përzemërta që më kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.736Z

Ançeloti: Çfarë kënaqësie falenderoj lojtarët

Trajneri i Real Madrid, Karlo Ançeloti ka folur në koferencë për shtyp pas triumfit në finalen e Champions League që ekipi tij arriti përballë Atletikos. Trajneri shpreh lumturinë e tij, për trofeun e dhjetë që mundi t’i dhuronte Real Madridit. “Fituam një trofe që për R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.953Z

Lindja e Zahos, Rama: Ai është shumë king, falenderoj Lindën

Kryeministri Edi Rama ka falënderuar publikisht bashkëshorten e tij Linda për sjelljen në jetë të djalit të tyre, Zaho. I pyetur nga gazetarët për ndjesitë e tij, pak ditë pas ardhjes në jetë të Zahos, kryeministri Rama u përgjigj me nota humori duke thënë se falënderimi i posa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.637Z

Qeveria i akordon pension të posaçëm, reagon Zef Deda: Falenderoj përzemërsisht kryeministrin Rama

Qeveria shqiptare ka vendosur tu japë pension të posaçëm rreth 12 figura të shquara të artit, sportit dhe fushave të tjera. Mes 12 personaliteteve të shquara të artit, sportit dhe kulturës që do të përfitojnë pension të posaçëm nga qeveria është edhe aktori i mirënjohur Zef

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama