Rezultate te kerkimit per termin: +Falkao

Total: 177
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.381Z

Falkao shkon tek elsi

Ai që mund të quhet si sulmuesi më i kërkuar i momentit do të ndërrojë skuadër në janar. Bëhet fjalë për kolumbianin Radamel Falkao, lojtarin e Atletikos së Madridit, që besohet se do të kalojë tek Çelsi në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.925Z

Super-Falkao, Atletiko merr Ligën e Europës

Atletiko e Madridit ka fituar për herë të dytë në historinë e vet Ligën e Europës. Skuadra madrilene e drejtuar nga argjentinasi Diego Simeone mundi bindshëm 3-0 baskët e Marçelo Bielsa, falë perlave të Falkaos dhe të Diegos. Finalja e vogël e Europës, e zhvilluar këtë herë në st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.538Z

Falkao Per momentin jam i Atletikos

Radamel Falkao do të jetë emri që do të pushtojë merkaton e transferimeve. Sulmuesi kolumbian i Atletiko Madrid është në një formë të shkëlqyer duke shënuar rregullisht në këto ndeshje, gjë që ka rritur intere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.484Z

Falkao te Çelsi, në janar për 60 mln euro

Gazeta ShqipMerkato Nuk vonojnë 24 orë pas triumfit të Atletikos së Madridit në finalen e Superkupës së Europës. Zërat e merkatos mbi Radamel Falkaon, që bëri një performancë me 5 yje në Monako. Diego Simeone e tha pas ndeshjes se sfida po të luhej para 31 gushtit do të kishte shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.041Z

Falkao i Kolumbise humbet Boterorin

Kupa e botes qe nis pas pak ditesh ne Brazil humbet nje nga yjet e vet me te medha Radamel Falcao Sulmuesi i Monako nuk ka mundur dot te rikuperohet nga demtimi i pesuar ne kampionatin Frances dhe trajneri Hoze Pekerman nuk e ka futur ne listen e 23 lojtareve qe do te jene me Kolumbine ne evenimenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.909Z

Monako zyrtarizon blerjen e Radamel Falkao

Tani është zyrtare. Radamel Falkao ka firmosur një kontratë 5-vjeçare me skuadrën e Monako. Ky është tranferimi i parë i bujshëm në këtë merkato, ndërsa ky operacion kap vlerën e çmendur prej 110 milionë euro. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.568Z

Radamel Falkao ne qender te akuzave

Ishte një nga blerjet më të bujshme të merkatos së verës, por Radamel Falkaon është vënë në qendër të akuzave. Sulmuesi, i cili u ble nga Monako për 60 milionë euro dyshohet se ka mashtruar me moshën e tij. Sipas mediave

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama