Rezultate te kerkimit per termin: +Falsifikim

Total: 4478
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.633Z

Arrestohen 4 persona per falsifikim

TIRANE- Policia e Shtetit ka arrestuar kater persona te cilet akuzohen per falsifikim dokumentash. Ende nuk behen publike detaje dhe emrat e operacionit i cili mesohet se eshte shtrire ne Tirane dhe disa rrethe te vendit. Personat e arrestuar merreshin me falsifikim pasaportash dhe dokumente te tjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.380Z

Dibër, arrestohet një notere për falsifikim dokumentesh

Policia e Dibrës ka arrestuar një notere për falsifikim të dokumenteve. Në pranga ka rënë 47-vjeçarja Majlinda Jangulli me profesion notere, e cila akuzohet për falsifikim dokumentesh. Sipas policisë, Jangulli kaloi një pronë tek një shtetase që kishte vdekur. Po ashtu, policia e Dibr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.133Z

Tiranë,arrestohen tre persona për falsifikim

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona për falsifikim. Qemal Xhafaj,Fatmir Koleci dhe Nazmi Kurti akuzohen për falsifikim pijesh alkoolike dhe të pullave të ministrisë së Financave. Gjatë operacionit të policisë janë sekuestruar edhe një sasi pijesh aloolike dhe pullash të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.769Z

Korçë, 4 të pranga për falsifikim dokumentesh

Gazeta ShqipKatër persona janë arrestuar nga polica e Korçës, pasi akuzohen për falsifikim dokumentesh. Gjatë operacionit të koduar Porosia e fundit janë vënë në pranga shtetasit Kostaq Gjoka, Izajmir Duro, Jani Shabani, Thimi P., të cilët akuzohen për falsifikim të dokumenteve zyrta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.717Z

Lezhe arrestohen 4 persona per falsifikim kartemonedhash

Foto ilustruese PUBLICITET br br Lezhe 2 shkurt 2014 NOAal- Policia e Lezhes ka vene ne pranga 4 persona te cilet dyshohen te jene falsifikues kartemonedhashbr br Arrestimi tyre u be pasi u kapen ne flagrance ne vendin e njohur si Tuneli i Thirres duke udhetuar ne mjetin veture

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.433Z

Ben Qimja padit Prokurorinë për falsifikim

Autori i Lajmit: red.Arben Isufaj, i njohur ndryshe si “Ben Qimja” akuzon Prokurorinë e Tiranës për falsifikim dokumentesh dhe arbitraritet. Përmes avokatit të tij, Genc Gjokutaj i dyshuari për një sërë veprash penale ka kalëlzuar institucionin e akuzës. Burime nga prokuroria bënë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.095Z

Pranga 60-vjeçarit, kërkohej për falsifikim

Një 60-vjeçar është vënë në pranga orët e vona të mbrëmjes së të hënës, pasi kërkohej për "falsifikim të letërnjoftimeve, pasaportave dhe vizave. Burime nga Komisariati i Policisë së Fierit bëjnë të ditur se 60-vjeçari, Vasil Hoxha, lindur e banues në Fier, është dënuar k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama