Rezultate te kerkimit per termin: +Familja +Glazer

Meta: total 34 / total_found 34 / time 0.000 / keyword[0] familja / docs[0] 28497 / hits[0] 40606 / keyword[1] glazer / docs[1] 93 / hits[1] 164 /
No Pic available
  • 2015-07-10

E vërteta e historisë që preku mbarë botën

Kjo është një nga historitë më të lexuara të këtyre ditëve, jo vetëm në mediat e mëdha botërore, por edhe tek Mapo.al. Një gjyqtare amerikane duhet të japë vendimin për një të dyshuar për vjedhje. Ajo zbulon se personi që kishte përpara ishte një shok i shkollës së mesme,

Bale kërkon largimin nga Reali i Madridit
  • 2015-05-21

Bale kërkon largimin nga Reali i Madridit

E ardhmja e Gareth Bale mbetet një cështje për t'u zgjidhur te Reali i Madridit. Uellsiani ka qenë më i kritikuari në kampin madrilen gjatë këtij sezoni dhe kjo situatë e ka cuar deri aty sa të kërkojë largimin nga Los Blancos. Menaxheri i futbollistit Jonathan Barnett ka patur një tak

Ndahet nga jeta pronari i Manchester United
  • 2014-05-29

Ndahet nga jeta pronari i Manchester United

Pronari i Manchester United, Malcolm Glazer është ndarë nga jeta në moshën 85 vjeçare pas një sëmundje të gjatë. Familja Glazer bleu 790 milionë euro në vitin 2005 ekipin anglez mes protestave nga tifozët. Megjithatë &l

No Pic available
  • 2014-05-22

Manchester United në gjurmët e Christian Eriksen

Klubi i Manchester Unite mbylli një sezon të dështuar ku nuk arriti të kualifikohej në asnjë nga kupat e Europës dhe tashmë pronarët e United po kërkojnë ta përforcojnë skuadrën me elementë cilësor që mund ta rikthejnë klubin legjendar anglez në nivelet ku i takon. Para pak ditës

No Pic available
  • 2014-05-21

E gjithë Europa dëshiron Paul Pogba

Fjalët e thëna nga menaxheri i Paul Pogba-s dje për mediat italiane duket se kanë hapur një ankand të vërtetë për mesfushorin e francez Raiola deklaroi se nëse vjen një ofertë e kënaqshme si për Juventusin ashtu edhe për lojtarin atëherë do të merret një konsideratë nga të dyja

No Pic available
  • 2014-05-13

Louis Van Gaal : Do ta rikthejë Manchester United në majat e futbollit

Louis Van Gaal do të emërohet zyrtarisht trajneri i ri i Manchester United këtë javë. Holandezi do të firmosë një kontratë nga e cila do të përfitojë 8.5 milion euro në sezon. Van Gaal për momentin drejton përfaqësuesen holandeze të cilën do ta udhëheqë deri në fund të kampiona

Van Gaal pranon marreveshjen me Manchester
  • 2014-04-27

Van Gaal pranon marreveshjen me Manchester

Louis Van Gaal ka pranuar marrëveshjen për t’u bërë menaxheri i ri i Manchester United, bën të ditur portali Goal.com. Holandezi ka finalizuar afatet e kontratës me një delegacion të United, të drejtuar nga familja Glazer në 24 orët e