Rezultate te kerkimit per termin: +Familja +Kokonozi

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] familja / docs[0] 29462 / hits[0] 41927 / keyword[1] kokonozi / docs[1] 126 / hits[1] 211 /
No Pic available
  • 2013-02-15

Miratohet Plani i ri i Tiranës, Berisha akuzon Ramën dheTopin

Të tjera rreth shkrimit Rama: Plani i rrënimit të Tiranës PS: Malltezi, oponenti i Planit urbanistik Topi: Berisha shpif për lejet TIRANE - Miratohet Plani i ri Rregullues i Tiranës në mbledhjen e sotme të KKRRTSH-së drejtuar nga Kryeministri Berisha. Duke treguar që në k

No Pic available
  • 2012-05-01

Gjakmarrje e deformuar

 Preng Cara Fjalët vrasje, hakmarrje, gjakmarrje, vjedhje, drogë, trafik, pronë godasin çdo ditë në mendjen e secilit. Jetojmë në pasiguri e frikë. Jeta na vidhet çdo ditë pak nga pak, për shkak të varfërisë, papunësisë e pasigurisë që sjell keqqeverisja e strukturave shtetërore

Flet Skender Tufa njeriu qe intervistoi Hysen Shoshorin
  • 2011-04-13

Flet Skender Tufa njeriu qe intervistoi Hysen Shoshorin

Nese me ndodh dicka e kam nga Sali Berisha dhe une po i them publikisht se nuk te kam frike Sali Berisha. Ky eshte mesazhi qe ka percjelle publikisht ish i denuari politik Skender Tufa njeriu qe intervistoi per here te pare ne vitin 2002 Hysen Shoshorin. Emisioni investigativ Xhungel solli serish d

No Pic available
  • 2011-04-12

Njeriu që intervistoi Shoshorin: Njerëzit e Berishës më kërcënuan me jetë dhe më rrasën në burg. Agron Kuliçi i kurdisi të gjithë

Nëse me ndodh diçka, e kam nga Sali Berisha dhe unë po i them publikisht se “nuk të kam frikë Sali Berisha”. Ky është mesazhi që ka përcjellë publikisht ish i dënuari politik Skënder Tufa, njeriu që intervistoi për herë të parë në vitin 2002, Hysen Shoshorin. Emisioni i

No Pic available
  • 2008-09-08

Kultura gjatë kësaj jave

Autori i Lajmit: red.Art - Kulturë Në Muzeun Historik Kombëtar do vazhdojë të qëndrojnë të ekspozuara fotografi të rralla dhe objekte të trashëguara nga familja mbretërore shqiptare. Kjo ekspozitë, e realizuar në kuadër të 80-të vjetorit të Monarkisë Shqiptare 1928-1939, me an