Rezultate te kerkimit per termin: +Familjart

Meta: total 129 / total_found 129 / time 0.000 / keyword[0] familjart / docs[0] 129 / hits[0] 159 /
Shkaqet e rrëzimit të avionit me Bin Ladenët në bord (Video)
  • 2015-08-07

Shkaqet e rrëzimit të avionit me Bin Ladenët në bord (Video)

Tre familjart të Osama Bin Ladenit mbetën të vdekur pasi avioni ishte ulur herët dhe larg pistës. Sipas hetuesve që ka tash e disa ditë që merren me shkaqet e rrëzimit të avionit brenda të cilit ishin tre familjarë të ish-liderit t&eum

No Pic available
  • 2013-06-17

Fotot në Facebook ‘vdekje’ e albumeve familjare

LONDËR-Të gjitha fotot, janë ku janë, vrap t’i hedhim në Facebook. A mos po vjen vallë fundi i albumeve tradicionalë të fotove që cdo familje mban si kujtim dhe i trashëgon brez pas brezi. Miliona foto bëhen cdo ditë me celular, apara

No Pic available
  • 2012-03-15

Mbërrin në atdhe Peci, transportohet në Spitalin Ushtarak

TIRANË- Aleksandër Peci, nëntetari shqiptar i plagosur në Afganistan më 20 shkurt të këtij viti, pas një sulmi të një polici afgan, mbërriti në aeroportin 'Nënë Tereza' rreth orës 14:31. Aleksandër Peci pasi doli nga ambulanca, e cila e transportoi në Spitalin Ushtarak, takoi familj

No Pic available
  • 2012-03-15

Peci në Atdhe: Ngushëllime familjarëve të kapiten Voglit, Imami: Jemi krenarë

TIRANË- Pak orë pas mbërritjes në Spitalin Ushtarak, nëntetari Aleksandër Peci doli përpara mediave, i shoqëruar edhe nga ministri i Mbrojtjes Arben Imami.Ndërsa u shpreh i lumtur që u rikthye pranë familjes së tij, nëntetari ngushëlloi familjen e kapitenit Feti Vogli i cili nuk mundi

No Pic available
  • 2012-03-15

Peci kthehet në Atdhe: Ngushëllime familjarëve të kapiten Voglit

TIRANË- Pak orë pas mbërritjes në Spitalin Ushtarak, nëntetari Aleksandër Peci doli përpara mediave, i shoqëruar edhe nga ministri i Mbrojtjes Arben Imami, shefi i Shtabit të Përgjithshëm, gjeneralmajor Xhemal Gjunkshi, si dhe ushtarakë të tjerë të lartë të Forcave të Armatosura.Nd

No Pic available
  • 2011-12-25

Durrës, zbardhet vrasja e 34- vjeçarit

(i përditësuar)- Policia e Durrësit ka zbardhur vdekjen e djeshme të 34-vjeçarit Fatbardh Hysi në qytetin e Durrësit. Rezulton se 34-vjeçari ishte goditur me thikë pas shpine, gjë që dyshohet për një vrasje të mundshme. Sipas burimeve zyrtare policore 34-vjeçari ishte emigrant në Gr

No Pic available
  • 2011-12-24

Durrës, gjendet i vrarë 34-vjeçari

Fatbadh Hysi, 34 vjeç është gjetur sot i vdekur në lagjen 14 në Durrës. Policia bën të ditur se 34-vjeçari kishte shenja dhunë në trup dhe dyshohet se vdekja i është shkaktuar nga goditjet me mjete të forta. Familjart e Hysës kishin denoncuar zhdukjen e tij. 34-vjeçari ishte emigrant