Rezultate te kerkimit per termin: +Familjare

Meta: total 1000 / total_found 17699 / time 0.008 / keyword[0] familjare / docs[0] 17699 / hits[0] 22502 /
Kërcënimi i trajnerit/ Të dielën i dha lamtumirën të atit, Asmer Bilali sërish në Shkodër
  • 2019-04-04

Kërcënimi i trajnerit/ Të dielën i dha lamtumirën të atit, Asmer Bilali sërish në Shkodër

Asmer Bilali ka mbërritur sërish në Shkodër. I shoqëruar nga forca të shumta sigurie nga policia Asmer Bilali këtë radhë erdhi për të dëshmuar në gjyqin që po zhvillohet për ngjarjen ndaj ish-trajnerit të Vllaznisë Ernest Gjoka i cili u godit nga një person në kohën kur drejtont

Kemi frikë me dalë në Shkodër
  • 2019-04-01

Kemi frikë me dalë në Shkodër

Kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi një takim me mbështetësit e selisë blu dhe qytetarët në Malësinë e Madhe. Në takim me disa biznese familjare, Basha tha se mungesa e drejtësisë i ka çuar shqiptarët drejt dëshpërimit. Sipas tij, kjo qeveri ka ngritur trarë të padukshëm dhe po z

Mbyti gruan me jastëk, pendohet 32-vjeçari: E doja, por e vrava nga xhelozia
  • 2019-03-24

Mbyti gruan me jastëk, pendohet 32-vjeçari: E doja, por e vrava nga xhelozia

Një krim makabër në familje tronditi dje Gramshin, pasi në fshatin Grekan, 32-vjeçari Alket Hysa mbyti me jastëk bashkëshorten e tij. Gurije Hysa, nënë e tre fëmijëve gjeti menjëherë vdekjen në banesën ku familja jetonte në kushte skandaloze, mes mjerimit dhe varfërisë së madhe. P

Letra për Enverin: Vaçja, arrogante. Ka 3 muaj që svjen në punë dhe merr pagën
  • 2019-03-23

Letra për Enverin: Vaçja, arrogante. Ka 3 muaj që svjen në punë dhe merr pagën

Ekskluzive / Libri i Kaloçit, Shkrimtarët dhe artistët nën diktatin komunist, Publikohet raport-informacioni i 17 marsit të vitit 1973 për Enverin, Mehmetin dhe Hysniun lidhur me Estradën e Tiranës, i hartuar nga funksionari i lartë i Komitetit Qendror, Enver Halili, i cili informon rreth a

Nga Luciferi te Mesia, emrat më të çuditshëm të 2018-ës
  • 2019-03-23

Nga Luciferi te Mesia, emrat më të çuditshëm të 2018-ës

Zyra e regjistrit skocez është ajo që merret me numrin më të madh të emrave të pazakontë. Parashikimet për ato që do të jenë më popullorë këtë vit Corbyn, Corbyn-Bleu, Fantastico, Royalty, Murgesha, Piper (një nga personazhet e Avengers), Luciferi dhe Mesia. Këto janë disa nga emr

Vrau kunatën dhe e hodhi në ferra, zbulohet video si u kap në hotel vrasësi
  • 2019-03-22

Vrau kunatën dhe e hodhi në ferra, zbulohet video si u kap në hotel vrasësi

Ky është momenti kur Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë futen në një hotel në Peshkopi ku ishte fshehur Dashamir Xhepa dhe e arrestojnë. Xhepa, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e kunatës së tij, Lirie Xhepa, në 13 shkurt, pranë kodrave të liqenit të Sharrës u arrestua mes

Masakra në Zelandën e Re/ 3-vjeçari vrapoi drejt vrasësit, mendoi se ishte lojë
  • 2019-03-19

Masakra në Zelandën e Re/ 3-vjeçari vrapoi drejt vrasësit, mendoi se ishte lojë

Media prestigjioze amerikane, Washington Post në një artikull të botuar së fundmi ka zbuluar detaje të reja vërtetë tronditëse rreth masakrës së kryer nga Branton Tarrant në xhamitë e Zelandës së Re. Kjo media është ndalur tek viktima më e pafajshme e këtij sulmi terrorist nga ekst