Rezultate te kerkimit per termin: +Familjare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.269Z

Bujqesia familjare ushqen boten

e Premte 17 Tetor 20141828 pm brbrJOS GRAZIANO DA SILVA  brbrbrp classwp-caption-text Jos Graziano da SilvaSSSAbrASSPerpjekjet kunder urise ne mbare boten jane te pareshtura por me rreth 805 milione njerez te cilet ende nuk kane ushqim te mjaftueshem ende ka shume per t8217u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.951Z

Kohë të bukura familjare

Më 25 Gusht do të mbushë 43 vjeç, por po ta shohësh me këtë pamje dhe këtë veshje, duket sikur koha ka ndalur për të që kur ishte 17 vjeç, kohë kur hodhi hapat e para në botën e modës e kur me një shpejtësi marramendëse u kthye në një nga modelet më të famshme në botë. Cla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.477Z

2014 - Viti ndërkombëtar i bujqësisë familjare

Prof. Dr. Sokrat Jani Viti 2014 është shpallur nga Kombet e Bashkuara si Viti Ndërkombëtar i Bujqësisë Familjare. Ky vit do të jetë veçanërisht interesant, me sfidat kryesore në aspektin e drejtimit të politikave dhe proceseve ndërkombëtare. Viti Ndërkombëtar i Bujqësisë Familjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.123Z

Certifikohen 87 specialistë të mjekësisë familjare

Nga Express më 30 mars 2011 në ora 15:08 Ndonëse ka shumë për t’u bërë, certifikimi i 87 specialistëve të mjekësisë familjare janë dëshmi e jetësimit të koncepteve reformuese në sistemin shëndetësor, ka thënë ministri i Shëndetësisë Ferid Agani, me rastin e certifikimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.290Z

Itali, procedura te reja per bashkimin familjare

Shtrengohen procedurat per bashkimin familjar ne Itali. Duke filluar nga dita e sotme, ka hyre ne fuqi reforma e normatives italiane per bashkimin familjar. Me ane te kesaj reforme, rritet niveli i kushteve dhe futen rregulla te reja per te evituar abuzime. Kjo do te thote se te gjithe qytetaret shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.575Z

Brace: Qeverisja familjare e Berishës dhunon shqiptarët

>Në një deklaratë të djeshme për shtyp deputeti socialist Erion Brace ka akuzuar qeverinë Berisha si  qeverisje familjare, e paaftë dhe e korruptuar, e cila  vazhdon aksionin e saj virtual të dhunimit të shqiptarëve, do të doja t'i jepja forcë zërit të qytetarëve shqiptarë, gjykimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.456Z

Paris Hilton bëhet familjare

Trashëgimtarja e pasur është fotografuar në një supermarket duke treguar kështu se konsumon edhe ushqim të shtëpisë dhe jo të restoranteve. Ajo ka qenë e shoqëruar nga i dashur i saj Doug Reinhardt i cili ka thënë se do ta inkurajoj Parisin për të bërë një stil jetë më të mat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama