Rezultate te kerkimit per termin: +Familjen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.569Z

Bajrami i Madh, mijëra myslimanë falen në bulevard, Kryemyftiu: Të kemi kujdes familjen, familjen dhe familjen!

Tiranë Mijëra besimtarët myslimanë shqiptarë dhe të huaj janë falur mëngjesin e sotëm, në ditën e parë të festës së tyre, Bajramit të Madh, në bulevardin Dëshmorët e Kombit në kryeqytet. Kjo festë, që nisi me përfundimin e muajit të agjërimit, muajit të Ramazanit, nisi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.568Z

Mijëra myslimanë falen në Dëshmorët e Kombit, Kryemyftiu thekson: Të kemi kujdes familjen, familjen dhe familjen!

Tiranë Mijëra besimtarët myslimanë shqiptarë dhe të huaj janë falur mëngjesin e sotëm, në ditën e parë të festës së tyre, Bajramit të Madh, në bulevardin Dëshmorët e Kombit në kryeqytet. Kjo festë, që nisi me përfundimin e muajit të agjërimit, muajit të Ramazanit, nisi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.538Z

Berisha ngushellon familjen e prefektit

" U nda nga jeta duke lene kujtim te mire per familjen dhe Lezhen" Kryeministri Sali Berisha zhvilloi dje nje ngushellimi ne familjen e te ndjerit Njazi Reci, Prefektit te Lezhes, i cili u nda nga jeta 2 dite me pare. Gjate vizites, kreu i qeverise Berisha u shprehu familjareve ngushellimet e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.677Z

Berisha ngushellon familjen Xhuvani

Kryeministri Sali Berisha ka ngushelluar familjen e shkrimtarit Dhimiter Xhuvani pasditen e se henes. Pasi ka perfunduar viziten e tij te kortezise ne familjen Xhuvani, kryeministri shqiptar tha se, Shqiperia ka humbur nje prej princerve te letrave shqiptare. Berisha tha se, bota intelek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.156Z

Malli për familjen

12/04/10 14:35 Hakiu dhe Mandi rrinë në oborr dhe bisedojnë për fëmijët dhe familjen e tyre. Kika e pyet Mandin për surprizën që i bëri Vëllai i Madh gjatë spektaklit me dedikime dhe fotografi të vajzës dhe gruas së tij. Mandi fillon që ti tregojë Kikës emocionet e atyre mom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.318Z

Mustafa ngushëllon familjen Bajçinca

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ngushëlloi Familjen Bajçinca pas ndarjes nga jeta të studiuesit dhe profesorit të shquar të gjuhës shqipe, Isa Bajçinca. Në telegramin e kryeministrit Isa Mustafa thuhet: E nderuara familje Bajçinca, Me pikëllim dhe dhimbje të madhe e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.512Z

Topi viziton familjen e Vilson Blloshmit

Topi në familjen e Vilson Blloshmit Presidenti i Republikës, Bamir Topika zhvilluar një vizitë në familjen e poetit të pushkatuar gjatë periudhës së regjimit komunist,Vilson Blloshmi, në fshatin Fanjë të Komunës Qukës të rrethit të Librazhdit. Presidenti Topi u prit nga Kryetari i Ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama