Rezultate te kerkimit per termin: +Fansat

Total: 6923
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.013Z

Surprizon fansat

Brad Pitt ka dashur ti habisë të gjithë fansat dhe dashamirësit e tij, teksa ka mbërritur në  një nga kinematë e Madritit për premierën e filmit të tij “World War Z”, film i përshtatur nga romani i Max Brooks, i vitit 2006. Aktori pas kaloi mes përmes sallës së mbushur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.361Z

Falënderon “fansat”

Nga Express më 11 janar 2011 në ora 15:02 Demi Lovato ka falënderuar “fansat” e saj për mbështetjen e tyre. Tinejxherja – e cila ka pasur një tretman që ka të bëj me problemet emocionale dhe fizike – ka thënë se ajo ju falënderohet të gjithë atyre fansave që e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.425Z

Gaga: “Më mbajnë fansat”

Lady Gaga thotë se nuk është e lodhur dhe nuk do të ndalet së punuari. Sepse fansat e saj e mbajnë me energji. “Nuk jam e lodhur, sepse është pasioni për fansat e mijë që më mban me energji. Mesazhet që unë marrë nga ata më shtyjnë të punoj edhe më shumë”, tha Gaga.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.076Z

Fansat e U2, më inteligjentët

 Një studim ka zbuluar se fansat e grupit legjendar të rrokut, U2 janë më inteligjentët mes shumë fansave të muzikës. Dëgjuesit Beethoven-it janë klasifikuar si fansat më të shpejtë, ndërsa ata që janë të përkushtuar ndaj grupeve dhe autorëve si “Radiohead” dhe Bo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.406Z

Arsenal njeh fansat nga Kosova

Skuadra e Arsenalit i ka njohur edhe zyrtarisht fansat nga Kosova. Konfirmimin për zyrtarizmin është marre dje dhe ky ishte një lajm shumë i mirë për gjithë fansat nga Kosova. Arsenal në Kosovë njeh një numër te madh te fansave , e pas pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.093Z

Fansat krahasojnë Dafinën me lopën

Fansat të japin famën por nga ata janë kritikat më të mëdha. Kështu ka ndodhur me fansat e Dafina Zeqirit të cilët kësaj here janë tallur me këngëtaren e njohur. Së fundmi ajo ka vënë një piercing në hundë në formë rrethi dhe nga kjo fansat e kanë krahasuar atë me lopën e cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Iggy Azalea, ngacmohet nga fansat

Reperja australiane Iggy Azalea ka thënë se ajo ka marrë sigurim për koncertet e saj për shkak se fansat e saj kanë tentuar ta prekin kur ajo ishte gjujtur në turmën e tyre. Gjatë një interviste për radiostacionin Hot të New Yorkut ajo kis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama