Rezultate te kerkimit per termin: +Fantazma

Total: 957
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.335Z

Fantazma e Bunuelit

Nisur nga mbremja e djeshme me shfaqjen e filmit Piche Mes qiellit dhe tokes te regjisorit Sylvain Archambault produksion 2010 per nje jave ne Akademine Marubi do shfaqen filmat me referenciale te kinemase franceze qe njekohesisht dhe emra qe kane bere epoke ne kulm te komunizmit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.058Z

Fantazma e Kostandinit në Broadway

Vepra e shkruar nga Matt Opatrny dhe Lirak Çelaj më 23 prill në “Interarts Theatre” në Nju Jork Ai ka ardhur nga përtej vdekjes, vetëm për të mbajtur një premtim. Janë lotët e nënës, që e djegur nga malli për vajzën e martuar larg, i kujton Kostandinit besën e dhënë, q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.485Z

Rikthehet fantazma e Partisë së Nanos

Ka qenë me sa duket deputeti socialist Malaj i cili ka bërë këtë deklaratë në Vlorë për një tv lokal. I cituar nga gazeta Telegraf mësohet që Majko të ketë thënë se nëse vazhdojnë sherret, grindjet e përçarjet mes socialistëve, atëherë do të krijohet një parti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.831Z

FOTOT/ Shtëpitë fantazma ku banonin xhihadistët

Pluhur dhe rrënoja që rrethojnë hyrjen e një tuneli në dhomën e një ndërtese tashmë të braktisur. Në një tjetër foto, një kuzhinë ku dyert e dollapit janë lënë të hapura dhe një frigorifer mbi të cilin janë ngjitur disa fotografi. Kjo është ajo që ka mbetur pas në ndërt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.591Z

Fantazma

William HERBERT (Angli) (Variacion mbi një temë të Matthew Sweeney) Fantazma që nuk di rrugën e vet, por i duhet të kthehet në shtëpi Ngec në shkretëtirë gjatë ditës Dhe rreket mes shtigjeve në terr. Ajo mbjell guralecë si harta për të kujtuar rrugëkalimin E vet përmes stepës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.812Z

FOTOT/ Janë të bindur se kjo është fantazma e të birit

Thonë se nga mërzia, njerëzit luajnë edhe nga mendja. Por një familje në SHBA pretendon se kanë parë të birin e tyre, që gjeti vdekjen nga një tornado në maj të këtij viti. Ata thonë se në një foto të mbesës së tyre, në sfond shfaqet i biri i vdekur, Nicholas. Djali i tyre is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.180Z

FOTOT/ Qytetet përrallore ndërtuar nga pasanikët, që tashmë janë kthyer në fantazma

FOTOT/ Qytetet përrallore ndërtuar ngapasanikët, që tashmë janë kthyer në fantazma Rajoni i Shekhawatit në Indi është totalisht i braktisur dhe vështirë se mund të shohësh ndonjë qënie të gjallë të lëvizë rrugëve. Por dikur qytet e vogla të këtij rajoni ishin tejet të pop

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama