Rezultate te kerkimit per termin: +Fare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.977Z

Turneu i Fresk Fare

Turneu i Fresk Fare E marte 12 Shkurt 2013 1714 Fresk Fare Pas suksesit te pa diskutueshem ne Durres turneu i serialit per adoleshente Fresk Fare eshte ndalur ne kryeqendren e veriut Shkoder Prodhimi i suksesshem i platformes Tring me ide dhe skenar te Leonard Bombajt u ka dhene kenaqesi femijev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.371Z

Rikthehet emisioni Fiks Fare

Ne vitin e shtate te transmetimit te tij, nis sezoni i ri i nje prej emisioneve me te ndjekur ne ekranet shqiptare, “Fiks Fare”, prodhim i Top Media. 3 muaj larg ekranit, por jo larg ngjarjeve politike dhe sociale ne vend, per stafin e “Fiks Fare” misioni ka vazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.225Z

10 vjet Fiks Fare

Fiks Fare, emisioni investigativ në Top Channel e ka përmbushur me sukses misionin e tij 10-vjeçar në shërbim të qytetarëve kundër korrupsionit dhe padrejtësive. Në 10 vite, Fiks Fare ka vënë para përgjegjësisë shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.145Z

"Fiks Fare" mbush 5 vjet

Si sot, 5 vjet më parë, në ekranin e "Top Channel", do të fillonte emisioni "Fiks Fare", unik për nga lloji në raport me gjithë formatin mediatik në historinë e televizioneve shqiptare, duke nisur nga ai i vetmi për 5 dekada, TVSH, e duke përfshirë të gjithë ato kanale private që nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.435Z

Nje bashkepunim Fiks Fare

Drejtori i emisionit “Fiks Fare”, Filip Cakuli ishte i ftuar nga vete autori i emisionit satirik “Lajmet nga Cadra”, Laki Lazopulos. Ne kete emision u dhane edhe disa sekuenca nga emisioni ‘Fiks Fare’, ku Lazopulos ishte i ftuar.Laki Lazopulos eshte nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.578Z

Fiks Fare denoncon tregtaret

Mashtrimi i konsumatoreve ne Shqiperi vazhdon ne shume menyra. Pervec rritjes se cmimeve nga tregtaret konsumatoret detyrohen te paguajne edhe me shume ne menyre ilegale. Nje investigim i emisionit Fiks Fare tregon se vaji ushqimor shitet ne treg nen sasine e deklaruar ne etiketa. Drejtor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.951Z

Shkurti: Fiks Fare denoncoi korrupsionin

Kryeredaktori i emisionit “Fiks Fare”, Armir Shkurti ka deklaruar se zbulimi i skandalit seksual me ish-ministrin Ylli Pango ka ardhur si pasojë e një investigimi standart. Duke folur në emisionin “Shqip” në Top Channel, Shkurti ka saktësuar se ndërhyrja e e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama