Rezultate te kerkimit per termin: +Farije

Meta: total 49 / total_found 49 / time 0.000 / keyword[0] farije / docs[0] 49 / hits[0] 58 /
Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat
  • 2015-03-26

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit njofton qytetarët e poshtëshënuar që i përkasin zonës së ish- Kënetës në Durrës, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Durrësit për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin
  • 2015-02-16

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin

Zyra e ALUIZNI-t për qarkun e Durrësit ka shpërndarë të shtunën 1001 leje legalizimi për banorët e kësaj zone, ndërsa po bëhen gati më shumë se 1000 leje të tjera që pritet të shpërndahen pas disa ditësh. Ndërkohë, 1050 emra që përfitojnë leje legalizimi u bënë publike dje

No Pic available
  • 2014-04-03

Tiranë, u shembet shtëpia që kishin ndërtuar pa leje, familja jeton në kasolle

TIRANE - Endrra e bukur për një jetë më të mirë në Tiranë duket se ka mbetur e parealizuar. Familja prej 5 anëtarësh, e ardhur nga fshatrat e Kukësit, është vendosur prej 10 vitesh në zonën e njohur si “Kodra e Tuneleve

Tiranë, Gjykata: 40 ditë burg  Ferhatit, e kërkon Interpoli
  • 2012-04-13

Tiranë, Gjykata: 40 ditë burg Ferhatit, e kërkon Interpoli

Ergys Ferhati TIRANE Gjykata e Tiranës caktoi dje masën e sigurisë arrest me burg me afat 40 ditë për Ervin (Ergys) Ferhatin, i cili pretendoi se e kishte vuajtur dënimin për të cilin kërkohej nga Italia. I arrestuar të martën në Tiranë për llogari të Drejtësisë italiane, Ferhati,

Elbasan aktivitete per Diten e Veres
  • 2012-03-12

Elbasan aktivitete per Diten e Veres

Aktivitetet e Ditës së Verës në qytetin e Elbasanit vijuan me hapjen e panairit të përvitshëm. Ky është edicioni i 15-të i kësaj feste që tashmë është kthyer edhe në një ditë feste kombëtare, duke kaluar k

No Pic available
  • 2011-08-10

Çfarë bisedoi Kadri Hazbiu me Fiqrete Shehun para trupit të pajetë të Mehmetit

ISH-KRYEMINISTRI MEHMET SHEHU ME ENVER DHE NEXHMIJE HOXHEN Aq sa shtjellohen ngjarjet e mëngjesit të 18 dhjetorit 1981 në vilën e Kryeministrit nga Ali Çeno, ish shef i grupit të shoqërimit të Mehmet Shehut, për hetuesit e çështjes Hazbiu  mbeten deri në fund të paqarta e të veshura m

Vonesa e KQZ-se 13 kryetare kerkojne mandatin ne gjykate
  • 2011-06-05

Vonesa e KQZ-se 13 kryetare kerkojne mandatin ne gjykate

Nderkohe qe Kolegji Zgjedhor ende nuk ka perfunduar punet me garen per Bashkine e Tiranes nje pjese e kryetareve te komunave e te minibashkive kane marre mandatin nga Gjykata e Shkalles se Pare Ne kohen kur prane Kolegjit Zgjedhor te Gjykates se Apelit po vazhdon debati juridik per shpalljen fitu