Rezultate te kerkimit per termin: +Farks

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Tragjedi n liqenin e Farks, 16 t mbytur

Nj vark me 19 persona n bord sht mbytur gjat nats n liqenin e Farks, n Tiran. Pas nj operacioni t polumbarve t prfundur rreth ors 3 t mngjesitjan nxjerr nga uji t gjitha viktimat. Sipas 4 t mbijetuarve, n vark ndodheshin edhe femij. Policia ka mbrritur n vendngjarje dhe po bn prpjekje pr nxjerrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Mbyten 16 persona n liqenin e Farks, Zi Kombtare

Nj fest familjare, e organizuar mbrm n nj lokal n periferi t Tirans, prfundoi me mbytjen aksidentale n liqen t 16 personave, duke u shndrruar n tragjedi kombtare. Kryeministri Sali Berisha e shpalli ditn e sotme dit zie kombtare, ndrsa Kuvendi, pas nj minut heshtjeje n nderim t viktimave, pezulloi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.246Z

Pronat, mbivendosje në periferi të Tiranës

Akuza: Jan tjetrsuar masivisht troje n komunat Kashar, Dajt e Fark Prokuroria jep alarmin pr mbivendosje masive t trojeve n periferi t Tirans. Qindra kallzime jan regjistruar n akuzn kryeqytetase nga banor t komunave Kashar, Dajt dhe Fark, t cilt pretendojn se komunart kan falsifikuar dhe u kan dhn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.878Z

Berisha në Farkë: Të majtë dhe të djathtë, drejt BE-së

Kryeministri Sali Berisha entuziazmon banort e komuns s Farks se rruga drejt integrimit pr ta dhe mbar shqiptart, t djatht dhe t majt, sht e pandalshme. I pranishm dje n prurimin e shkolls 9-vjeare n Fark, Kryeministri deklaroi se zgjedhjet e 28 qershorit plotsuan standardet dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.803Z

Berisha: Opozita ngriti çadrat për të ndalur heqjen e vizave

Nga Farka ku mori pjes n inagurimin e shkolls 9-vjeare t ksaj zone, nj investim ky i qeveris me vler 60 milion lek, kryeministri Berisha e vuri theksin tek proceset integruese t vendit, q sipas tij nuk mund t ndalen pavarsisht prpjekjeve t opozits pr t’i errsuar ato. Kreu i qeveris e cilsoi nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.461Z

Olldashi Punimet per Unazen e Madhe vazhdojne se shpejti nis projekti i Bashkise

Ministri i Transporteve, Sokol Olldashi, tha se "po punojmë me Bashkinë e Tiranës, për të përcaktuar gjurmët se ku do të vazhdojë unaza, nga pjesa ku bashkohet me rrugën e vjetër të Elbasnit, në drejtim të zonës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.393Z

Rama, paranojë si Enveri, për pushtet bllokoi rrugët

Historia që nisi nga bllokimi i sheshit Skënderbej deri në rrugët e Saukut. Si u sinkronizuan protestat artificiale të rrugëve Nj njeri gjith kohn i maskuar q nj dit rrezikon t mos njoh as fytyrn e tij. I gatuar pr t hedhur balt aty ku lartsohet dika, pr t nxir aty ku do gj sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama