Rezultate te kerkimit per termin: +Fasada

Meta: total 1000 / total_found 1011 / time 0.000 / keyword[0] fasada / docs[0] 1011 / hits[0] 1190 /
No Pic available
  • 2017-06-23

Meta sulmon Ramën: Jo vetëm mavi por edhe mavri. Po kërkon ndihmën e PD

Ish-kreu i LSI, Ilir Meta nga qyteti i Fierit ku mbylli fushatën elektorale ka bërë thirrje për të votuar numrin 1. Meta ka sulmuar kryeministrin Rama, duke e akuzuar atë se punon vetëm për një grup të vogël njerëzish. Ilir Meta tha se Rama po kërkon ndihëm e Partisë Demokratike për

No Pic available
  • 2017-06-23

Basha shpjegon skemën e ekonomisë: Do ulim TVSH që vitin e parë

Perballë gazetares së ekonomisë Aurora Sulçe,  kryetari i PD, Lulzim Basha ka shpejguar skemën e uljes së taksave dhe rritjes së shpenzimeve. Basha tha se do të ulë TVSH që vitin e parë të ardhjes në pushtet.  Aurora Sulçe: Ku do i gjeni paratë zoti Basha dhe për të ulur t

Basha të pavendosurve në Korçë: Votoni ekonominë
  • 2017-06-22

Basha të pavendosurve në Korçë: Votoni ekonominë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi pasditen e sotme mitingun përmbyllës në Korçë. Mes entuziazmit të mbështetësve të PD, Basha kërkoi votën e demokratëve dhe socialistëve, duke theksuar se vetëm ai ka një plan të detajuar ekonomik që mund ta nxjerrë vendin nga kriza

Basha në Rrëshen e Rubik: Ja plani im për ekonominë e qytetarëve
  • 2017-06-21

Basha në Rrëshen e Rubik: Ja plani im për ekonominë e qytetarëve

Lulzim Basha ka takuar sot dhjetëra qytetarë në Rrëshen dhe Rubik gjatë ecjes në rrugët e qyteteve. Basha ka sqaruar tregtarët e vegjël dhe të papunët e shumtë që plani i tij do të ndezë ekonominë e vendit, do sjellë para në xhepat e shqiptarëve, do rrisë konsumin, prodhimin, dhe

No Pic available
  • 2017-06-21

Basha: Nëse Rama merr timonin edhe 4 vite të tjera do të jetë më skëterrë

Sonte në studion e Arena nga Dritan Hila në Ora News është i ftuar lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Intervista vjen katër ditë përpara zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare të 25 qershorit. Ekonomia, aleancat, shpresat dhe dilemat e Lulzim Bashës në këto zgjedhje dhe pas t

No Pic available
  • 2017-06-21

Basha: Deputetët do zgjidhen në 2 vjet, PS vagon për skrap. Akuza Ahmetajt

Sonte në studion e Arena nga Dritan Hila në Ora News është i ftuar lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Intervista vjen katër ditë përpara zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare të 25 qershorit. Ekonomia, aleancat, shpresat dhe dilemat e Lulzim Bashës në këto zgjedhje dhe pas t

No Pic available
  • 2017-06-21

Koalicioni paszgjedhor, Basha përjashton vetëm PS, vagon për skrap

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ishte sot i ftuar në studion e emisionit “Arena” në Ora News për të treguar programin e tij ekonomik por dhe koalicionet paszgjedhore, ndonëse shprehet i bindur se do të fitojë mbi 72 mandatet për të qeverisur i vetëm.  Duke folur për listat