Rezultate te kerkimit per termin: +Fatbardh +Kadili

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.355Z

Në Vlorë emërohet një kryetar de facto në krye të Bashkisë- Fatbardh Kadili: Kryebashkiaku aktual thjesht një bust!

Bashkia e Vlorës do të ketë edhe një nënkryetar, votimi për të cilin është bërë një ditë më parë. Duke reaguar për këtë, anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadili thotë se kryebashkiaku aktual do të mbetet formalisht në detyrë dhe punët do ti bëjë dikus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.915Z

Kadili Rama deri ne gryke i korruptuar

Deputeti Fatbardh Kadili tha se heshtja e Rames eshte e kuptueshme. Kryetari i Bashkise Tiranes Edi Rama edhe sot nuk foli per skandalin e 20 perqindeshit qe e implikon ate deri ne gryke ne projektin e gartacieleve 35- kateshe tek Liqeni. Heshtja e Rames dhe e leprave te tij eshte e kuptueshme por n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.233Z

PD Kadili Xhafaj te pergjigjet per akuzat

Sic e dini nje koleg i imi ne grupin parlamentar te Partise Demokratike i drejtoi disa pyetje deputetit socialist Fatmir Xhafa. Dje dhe sot kemi pritur qe zoti Xhafa te reagonte ose te pakten te jepte nje pergjigje por ai zgjodhi heshtjen tha kete te hene deputeti i PD-se Fatbardh Kadilli. Me tej de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.037Z

Kadili: Kryeprokurorja spekuloi me ekspertizën e FBI-së

Deputeti demokrat, Fatbardh Kadili, duke iu referuar medieve, tha se sot ato nxorën në dritë të tjera mashtrime të kryeprokurores për hir të mandatit të dytë të saj.“Dua t’i rikujtoj shqiptareve sot, se më datën 22 Janar, në orën 4 të mëngjesit Edi Rama, që kërkonte në mënyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.651Z

PD Kadili Rama ka krijuar skeme mafioze me ndertimet

Deputeti Fatbardh Kadilli tha se denoncimi eshte bere ne prokurori edhe nga investitore te tjere te cilet u detyruan nga Rama te kalonin 20 te aksioneve te tyre ne emer te Leprit te tij. Prej dy muaj Shqiptaret kane pare dhe lexuar kontraten ku eshte materializuar skema mafioze. Prej dy muajsh media

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.184Z

PD: Kristaq Rama firmosi varjen e Havzi Nelës

Socialisti Edi Rama, premtoi zgjidhje të çështjes së tyre, çka shkaktoi reagimin e menjëhershëm të demokratëve. Deputeti Fatbardh Kadili tha se Rama duhet t’iu kërkojë ndjesë për krimet e familjes së tij politike dhe biologjike. “Rama duhet të kërkojë fillimisht ndjesë për kri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.608Z

Ilir Meta: Prioritetet e “Aleancës për Qytetarin” janë punësimi dhe zhvillimi ekonomik

18-04-2011 / Gazeta 55 Kreu i LSI-së prezanton në Buçimas kandidatin për kryetar komune, Roshi Tollozhina, i cili rikandidon për një mandat të dytë Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim,z. Ilir Meta i shoqëruar nga deputeti i Parti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama