Rezultate te kerkimit per termin: +Fatma

Total: 167
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.380Z

Fatma dhe Aulona tallen me Rovena Stefen

Fatma dhe Aulona, janë bërë shumë të njohura me emisionin e tyre online "Thumb", më pas me programin radiofonik "Sillikon", pjesmarrjen në "Top show" dhe "Dancing with the stars", ku me komentet e tyre pikante i dhanë sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.061Z

Aulona dhe Fatma bashke edhe në shtatëzani

Mesa duket ky qënka viti i shtatëzanive. Edhe Aulona dhe Fatma, dy "thumbueset" e Alban Dudushit duket se janë në pritje të një fëmije. Kemi mësuar që janë në muajin e tretë të shtatzanisë dhe vec punës do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.856Z

Arrest me burg për vajzën që vodhi babanë: Jam penduar

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO Dje u arrestua i dashuri 22-vjeçar FOTO/ Vajza vodhi 40 mln lekë të vjetër dhe 88 mijë franga DURRES - Arrest me burg është masa e sigurisë e dhënë sot nga Gjykatën e Shkallës së Parë në Durrës për 18-vjeçaren Fatma Buziu, e cila ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.635Z

Kryeministri Berisha pret Ministren e Familjes dhe Politikave Sociale të Turqisë, zonja Fatma Sahin  

Kryeministri Berisha priti Ministren e Familjes dhe Politikave Sociale të Turqisë, zonja Fatma Sahin. Duke i uruar mirëseardhjen, Kryeministri i shprehu zonjës Sahin kënaqësinë e kësaj vizite, si një kontribut të ri në marrëdhëniet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.338Z

EMRI-FOTO/ Gruaja e re me origjinë shqiptare gjen vdekjen tragjikisht në aksident. Mes çarçafëve, mjekët nuk mund të bënin dot asgjë për të

Një grua me origjinën shqiptare ka gjetur vdekjen në një aksident rrugor në Tiranë. Fatma Kore, 33 vjeçe, humbi jetën pasi furgoni i kompanisë në të cilën punonte u përplas në rrugë. Gruaja e re me origjinë shqiptare punoi në fabrikën e rrobave në Saletto di Borgo të Venetos. Fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.853Z

Vodhi babain mbetet ne burg

Gjykata e Durresit dha masën e sigurisë “Arrest me burg ” për Fatma Buziu në lidhje me akuzën e vjedhjes se shumes prej 88 mije franga Zviceriane dhe 4 milion lekeve te reja ne banesen e te atit, Shkelqim Buziu, i cili i mbante ato ne nje kasaforte. Kjo mas&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.573Z

Top Channel: Ilir Meta ka më shumë lekë se Donald Trump, na blen të gjithëve

Pasuria e deklaruar e kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta ka qenë pjesë e humorit të emisionit të lajmeve rozë, Thumb në Top Channel. Në fillim të emisionit, ku zakonisht prezantohen personazhet që do të trajtohen, flitej për pasurinë e Donald Trump. Por në këtë moment një prej moderat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama