Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmirsisht

Total: 88
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

Berat, bie mbi makinë shtylla elektrike

Pelegrint e Tomorit shptojn pr mrekulli. Bllokohet qarkullimi n qendr t qytetit Kputet shtylla e tensionit t lart, bie mbi makinn e nj emigranti. Fatmirsisht drejtuesi i automjetit dhe pasagjert q udhtonin me t kan mundur t shptojn pr mrekulli. Ngjarja e pazakont ka ndodhur dje, rreth ors 07:30 t mn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.825Z

Foto te lendimit "horror" te Wayne Rooneyt.

Wazza ishte me fat sepse ka mundur ti kushtoj shtrenjte ky lendim, por fatmirsisht brenda 2-3 javesh do te rikthehet ne fushë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Mal i Zi, sulmohen dy autobus shqiptar

Dy autobus me rreth 50 shqiptar n bord jan sulmuar n Budva t Malit t Zi nga ekstremist serb. Dy autobust, me gra dhe fmij, ishin nisur drejt shteti fqinj pr t festuar 8 Marsin. N t dy autobust me targa t Tirans udhtonin rreth 50 gra. Policia ka mbrritur n vendngjarje, nga e cila msohet se fatmirsish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Shkëmbim zjarri në Elbasan, shmanget vrasja

Dy t rinj u prplasn me pistoleta n mes t qytetit. Policia mbrrin shpejt dhe kap njrin Ndrhyrja n koh e policis s qytetit t Elbasanit ka parandaluar nj vrasje t mundshme. Ngjarja ka ndodhur n ort e para t mngjesit t djeshm n nj nga rrugt kryesore t qytetit t Elbasanit, kur nj i ri ka rn pre e nj aten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Ribery krkon garanci

Pas deklaratave t presidentit t Bayern Munichut, Uli Hoeness, i cili kishte thn se mesfushori Franck Ribery mund t largohet nga klubi n fund t ktij sezoni nse nuk vazhdon kontratn n pranver, ka ardhur prgjigja e yllit francez. Vazhdimi i kontrats me Bayernin sht i lidhur me nj kusht, q t ndrtohet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.214Z

Një tjetër autobus del nga rruga në Lushnje

Nj tjetr aksident i ngjashm me at t dy javve m par ku autobuzi i linjs Tiran-Athin sht prmbysur n vendin e quajtur rotondo e Savrs. Aksidenti ka ndodhur ort e para t mngjesit ndrsa shkak i tij shtpagjumsia e drejtuesit t automjetit. Gjat momentit t aksidentit n autobus ndodheshin 50 pasagjer, por fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.636Z

Rrokulliset traktori në magjistralen Podujevë-Prishtinë (Foto)

Një aksident komunikacioni ka ndodh në rrugën, Podujevë-Prishtinë, para pak minutash. Një traktor me rimorkio është rrokullisur. Në fotografitë e siguruara nga Indeksonline, shihet se si traktori është i rrokullisur, por fatmirsisht askush

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama