Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Belishaku

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] fatmir / docs[0] 39280 / hits[0] 56833 / keyword[1] belishaku / docs[1] 11 / hits[1] 17 /
No Pic available
  • 2014-06-23

262 të larguar nga puna marrin paratë, ja lista e emrave të punonjësve

TIRANE - Gjyqet e fituara nga punonjësit e larguar nga administrata janë kthyer në një barrë të rëndë për arkën e shtetit. Vetëm javës së shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar rreth 300 pagesa të lindura prej vendimeve gjyq&

No Pic available
  • 2010-08-14

Grindja për motive xhelozie, thikë në fyt bashkëshortes

Berat Policia arreston agresorin Fatmir Belishaku Nj grindje pr motive xhelozie pr pak i ka shkaktuar jetn nj 44-vjeareje nga fshati Hink i Rrethit t Beratit. Ngjarja ka ndodhur rreth ors 23:00 t s enjtes, ku Liri Belishaku sht qlluar nga bashkshorti me thik n fyt. 44-vjearja ka dal jasht rrezikut

No Pic available
  • 2010-08-13

Plagos me thikë ish-bashkëshorten

BERAT - Plagos me thikë ish-bashkëshorten. Ndonëse ishte i divorcuar nga gruaja prej kohësh, vazhdimisht kishte shfaqur xhelozi për të, duke arritur deri në pikën që i ka rrezikuar jetën. Burime të policisë bëjnë të ditur se u arrestua Fatmir Belishaku, 45- vjeç, lindur dhe banues n