Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Hysi

Meta: total 486 / total_found 486 / time 0.003 / keyword[0] fatmir / docs[0] 32123 / hits[0] 46870 / keyword[1] hysi / docs[1] 2928 / hits[1] 5418 /
Nis nga puna pa opozitën komisioni i reformës në drejtësi
  • 2014-12-22

Nis nga puna pa opozitën komisioni i reformës në drejtësi

Tiranë - Komisioni i Posaçëm për Reformën në Drejtësi ka nisur sot zyrtarisht punën, pavarësisht se aty mungonte opozita. Ftesë nuk kishte as Presidenti, por kujtesën e bëri deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Spartak Braho, çka mori edhe dakordësinë e kreut të komisionit

No Pic available
  • 2014-12-01

Komisioni i Reformës në Drejtësi, zbardhen 4 emra të deputetëve PS

Ora News zbardh 4 emra të deputetëve socialistë pjesë e komisionit për Reformën në Drejtësi. Ata janë: Fatmir Xhafaj, Ulsi Manja, Armando Subashi dhe Vasilika Hysi. Komisioni i miratuar me 27 nëntor me 84 vota pro dhe 4 kundër parashikon të ketë 15 anëtarë.     Të parët p

No Pic available
  • 2014-11-13

Mosdeklarimi i pasurisë, Ganaj gjobit Zana Xhukën me 100 mijë lekë

ILDKPKI Ish-kryeinspektorja shkeli ligjin. Gjobiten dhe 48 zyrtarë të tjerë ARTEMISA HOXHA Gjobave të vendosura nga Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave nuk i ka shpëtuar as ish-drejtuesja e këtij institucioni, Zana Xhuka. Sipas një njof

No Pic available
  • 2014-11-12

Ruçi: Buxheti, negocim me FMN. Braçe: Te pyeten edhe deputetët

TIRANE - Deputetët e Partisë Socialiste kritikuan dje ashpër, projektbuxhetin e qeverisë së tyre, në mbledhjen e grupit parlamentar. Burimet nga kjo mbledhje, e cila u drejtua nga kryetari i grupit, Gramoz Ruçi, thanë se deputetët janë ankuar se ky

No Pic available
  • 2014-11-12

Ruçi: Buxheti, negocim me FMN. Braçe: Te pyeten edhe deputetët

TIRANE - Deputetët e Partisë Socialiste kritikuan dje ashpër, projektbuxhetin e qeverisë së tyre, në mbledhjen e grupit parlamentar. Burimet nga kjo mbledhje, e cila u drejtua nga kryetari i grupit, Gramoz Ruçi, thanë se deputetët janë ankuar se ky është projektbuxheti i dytë ku nuk po

Braçe: Ministrat shou
  • 2014-11-12

Braçe: Ministrat shou

Tiranë - Deputetët e Partisë Socialiste kritikuan dje ashpër, projektbuxhetin e qeverisë së tyre, në mbledhjen e grupit parlamentar. Burimet nga kjo mbledhje, e cila u drejtua nga kryetari i grupit, Gramoz Ruçi, thanë se deputetët janë ankuar se ky është projektbuxheti i dytë ku nuk p

Klosi kunder Xhafajt per kompetencat e Totozanit
  • 2014-10-23

Klosi kunder Xhafajt per kompetencat e Totozanit

e Enjte 23 Tetor 20141231 pm p classwp-caption-text Totozani ne Komisionin e LigjevebrbrE drejta e Avokatit te Popullit per te zgjedhur kandidatet per komisioneret qe jane ne varesi te tij jane bere objekt debati mes dy deputeteve te maxhorances brKreu i Komisionit te Ligj-eve F