Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Hysi

Meta: total 491 / total_found 491 / time 0.003 / keyword[0] fatmir / docs[0] 32787 / hits[0] 47813 / keyword[1] hysi / docs[1] 2948 / hits[1] 5445 /
No Pic available
  • 2015-04-11

1011 leje legalizimi për Durrësin, ja lista e personave që përfitojnë

1011 banorë të Durrësit, kryesisht të zonës së ish-Kënetës kanë përfituar lejen e legalizimit për shtëpitë e tyre. Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit të Zonave/Ndërtimeve Informale, dega Durrës njofton qytetarët që gjejnë emrin në listën e meposhtme të paraqiten

Doshi-Frroku-Ndreu hiqen nga grupi i miqësisë Shqipëri-SHBA
  • 2015-03-20

Doshi-Frroku-Ndreu hiqen nga grupi i miqësisë Shqipëri-SHBA

Deputetët Tom Doshi, Mark Frroku dhe Pjerin Ndreu janë hequr nga lista e grupit parlamentar të miqësisë Shqipëri-SHBA. Lista e re me 36 anëtarë i grupit të miqësisë është publikuar në faqen online të parlamentit. Në këtë listë janë hequr emrat e Doshit, Frrokut, Ndreut dhe Luan D

Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen
  • 2015-02-20

Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit
  • 2015-02-19

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

S8217deklaruan pasurine ILDKP kallezon 21 zyrtare mes tyre ish-deputeti Uldedaj Ja emrat
  • 2015-01-13

S8217deklaruan pasurine ILDKP kallezon 21 zyrtare mes tyre ish-deputeti Uldedaj Ja emrat

e Marte 13 Janar 20150830 am p classwp-caption-textUldedajSSSAbrASSTIRANE- SSSAbrASSInspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit tebrInteresave ka depozituar dje kallezim per ndjekje penale per 11 zyrtare te cilet nuk kane zbatuar

Nis nga puna pa opozitën komisioni i reformës në drejtësi
  • 2014-12-22

Nis nga puna pa opozitën komisioni i reformës në drejtësi

Tiranë - Komisioni i Posaçëm për Reformën në Drejtësi ka nisur sot zyrtarisht punën, pavarësisht se aty mungonte opozita. Ftesë nuk kishte as Presidenti, por kujtesën e bëri deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Spartak Braho, çka mori edhe dakordësinë e kreut të komisionit

No Pic available
  • 2014-12-01

Komisioni i Reformës në Drejtësi, zbardhen 4 emra të deputetëve PS

Ora News zbardh 4 emra të deputetëve socialistë pjesë e komisionit për Reformën në Drejtësi. Ata janë: Fatmir Xhafaj, Ulsi Manja, Armando Subashi dhe Vasilika Hysi. Komisioni i miratuar me 27 nëntor me 84 vota pro dhe 4 kundër parashikon të ketë 15 anëtarë.     Të parët p