Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Kajolli

Total: 142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.685Z

Arrestohet Fatmir Kajolli, më shumë se vëlla i Fatmir Mediut

Share     Autoritet shqiptare kanë ndaluar Fatmir Kajollin, biznesmenë nga Fieri, i njohur si njeriu më i afërt i Fatmir Mediut prej vitit 1990. Kajolli një biznesmen i shtrirë në fushën e ndërtimeve, përfshi dhe ndërtim rrugësh, është cituar nga kabl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.672Z

Fier arrestohet Fatmir Kajolli

Policia e Fierit arrestoi një shtetas ndaj të cilit ishte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar pasi është dënuar në total me 40 vjet burg nga 2 gjykata të ndryshme në Itali. Ai është Fatmir Kajolli, 47 vjec dhe a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.464Z

Dënohet me 8 vite burg biznesmeni Fatmir Kajolli

Gjykata e Fierit ka dënuar me 8 vite burg biznesmenin Fatmir Kajolli, i cili në Itali ishte dënuar me 22 vjet heqje lirie për trafik të lëndëve narkotike dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale. Togat e zeza vendosën ta konvertojnë këtë masë dënimin e drejtësisë italiane, edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.876Z

Fatmir Kajolli del nga burgu, vetëm arrest shtëpie!!!

Share Gjykata e Fierit ka lënë me “arrest shtëpie” Fatmir Kajollin, i kërkuar nga drejtësia italiane për dy dënime që shkojnë afërsisht 40 vjet burg. Kajolli, një njeri i afërt me pushtetin, i zgjedhur i Partisë Republikane, mik i afërt me ministrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.874Z

Fatmir Kajolli ne arrest shtepie

Gjykata e Shkallës së Parë në Fier la sot me arrest shtëpie shtetasin Fatmir Kajolli, i cili u arrestua nga policia per shkak se ishte ne kërkim ndërkombëtar prej 10 vjetësh nga drejtësia italiane. Arrestimi i tij u be dy dite me pare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.379Z

Fier Fatmir Kajolli ne arrest shtepie

Gjykata e shkalles së parë në Fier ka befasuar shumëkënd me vendimin e saj kur la me arrest shtëpie shtetasin Fatmir Kajolli, i cili u arrestua nga policia per shkak se ishte në kërkim ndërkombëtar prej 10 vjetësh nga drejtësia italiane.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.383Z

Gjykata denon me 8 vjet burg biznesmenin Fatmir Kajolli

Fier 5 shtator 2016 NOAal- Gjykata e Fierit ka denuar me tete vjet burg biznesmenin Fatmir Kajolli Vendimi u dha diten e sotme nga Gjykata e Fierit duke njohur vendimin e drejtesise italiane por nga 22 vjet qe ishte denuar ne shtetin fqinj gjyqtarja Matilda Shalla dha denimin me tete vjet burgbr br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama