Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Kumaraku

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] fatmir / docs[0] 37933 / hits[0] 54928 / keyword[1] kumaraku / docs[1] 140 / hits[1] 264 /
Greta Koçi më çoi në polici  pasi premtoi kthimin e parave. Greta Koçi: Akuzat në kulmin e karrierës në art e politikë
  • 2011-10-28

Greta Koçi më çoi në polici pasi premtoi kthimin e parave. Greta Koçi: Akuzat në kulmin e karrierës në art e politikë

Thoma Kumaraku, i akuzuar nga këngëtarja për kërcënim Thoma Kumaraku, ndaj të cilit këngëtarja Greta Koçi ka bërë denoncim në polici për kanosje, shpjegoi ngjarjen duke thënë se nuk ka kryer kërcënime ndaj askujt dhe shprehu dyshimet e tij se padia është një histori që po përdo

Shkolla e Policise ja lista me 160 fitues qe do ti nenshtrohen kontrollit mjekesor
  • 2011-06-01

Shkolla e Policise ja lista me 160 fitues qe do ti nenshtrohen kontrollit mjekesor

style=positionrelativez-index2> Artan Koci 160 kursantet te cilet ndodhen ne liste pritje pas shpalljes fitues gjate fazave te meparshme te konkurrimit per te ndjekur shkollen e policise per Patrulle te Pergjithshme do ti nenshtrohen kontrollit perfundimtar mjekesor. Pas

Shkolla e Policise publikohet lista e 160 kursanteve qe do perzgjidhen
  • 2011-05-31

Shkolla e Policise publikohet lista e 160 kursanteve qe do perzgjidhen

Shkolla Bazë e Policisë, për Patrullë të Përgjithshme, do të fillojë në datën 4 Korrik 2011 për 160 kursantë, të cilët ndodheshin në listë pritje, pasi ishin shpallur fitues gjatë fazave të mëparshme t&eum

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-06-23

Shkolla e Policisë, emrat e fituesve që do të nisin studimet në shtator

Artan CENA TIRANË - Shpallen fituesit e Shkollës së Policisë që do të nisin studimet në muajin shtator. Burimet zyrtare nga Policia e Shtetit kanë bërë publike dje listën me 172 emrat e kandidatëve që kanë arritur t’i kalojnë të trua fazat e konkurrimit. Siç është bërë e ditu

No Pic available
  • 2010-05-11

Shkolla e policisë, 106 fituesit për Tiranën, Durrësin e Dibrën

Autori i Lajmit: Redaksia Qendrës e Formimit Policor zhvilloi dje testimin me shkrim të kandidatëve nga qarqet Tiranë, Durrës dhe Dibër, që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”. Testimit ju nënshtruan 432 apli

No Pic available
  • 2010-05-10

Kandidatët për policë, emrat e 106 fituesve

TIRANË - Shpallen fituesit e konkursit me shkrim për kandidatët për policë. Ditën e djeshme, në ambientet e Qendrës së Formimit Policor u zhvillua testimi për aplikantët nga qarqet Tiranë, Durrës dhe Dibër, të cilët duan të ndjekin studimet në Shkollën Bazë të Policisë për