Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Quni

Total: 35
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.099Z

Gjobevenia, kapen kreret e grupit

Tirane-Policia godet nje grup te strukturuar kriminal, ta akuzuar per vjedhje me arme dhe gjobevenie. Ka qene nje aksion i mireorganizuar i strukturave te hetimit te krimit te policise se Tiranes, ne bashkepunim me autoritet italiane te zbatimit te ligjit, qe bene te mundur arrestimin e dy krereve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.973Z

Merrnin para duke i kërcënuar me armë, arrestohen

Për këtë arsye, janë arrestuar shtetasit Xhovalin Stak Hasani, 32 vjeç, me banim në Itali dhe Fatmir Mark Quni, 28 – vjeç, me banim në Kamëz Tiranë. Në ngarkim të tyre, u bë e mundur ekzekutimi i vendimit të Gjykatës për Krimet e Rënda në Tiranë, e cila kishte caktuar në ngarki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.933Z

Tiranë/ Merrnin para duke i kërcënuar, arrestohen 2 persona

Policia e kryeqytetit bëri me dije se janë arrestuar 2 shtetas pasi akuzohen se kërcënonon persona të ndryshme për ti marrë para. Zëdhënësja e policisë së Tiranës në një konferencë për shtyp theksoi se janë arrestuar shtetasit Xhovalin Stak Hasani, 32 vjeç, me banim në Itali dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.943Z

Gjobëvënia, nën hetim kunata e viktimës

Akuza: Gruaja i tregoi t dashurit vendin ku biznesmeni A.B. mbante t hollat Biznesmeni beratas, i cili u gjymtua fizikisht nga dy persona tashm t arrestuar nga policia, sht “tradhtuar” nga kunata. Kjo e fundit i kishte treguar t dashurit t saj (t arrestuarit Xhovalin Hasani) vendin ku bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.537Z

Ja kush janë dhjetë më të votuarit e zgjedhjeve në Kosovë

KOSOVE- Dhjetë më të votuarit në zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë, të 8 qershorit, sipas rezultateve përfundimtare të shpallura sot nga KQZ, janë: 1.Hashim Thaçi (PDK) 166,458 vota; 2. Isa Mustafa (LDK) 121,052; 3. Albin Kurti (V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.935Z

Arrestohen dy vetë, shtrënguan me anë të kanosjes një shtetas për ti marrë pasuri

Tiranë, 13 gusht, NOA - Strukturat e hetimit të krimit të Policisë së Kryeqytetit në bashkëpunim me autoritet Italiane të zbatimit të ligjit bënë të mundur arrestimin e një grupi kriminal, me tendencë shtrëngimin me anë të kanosjes për dhënie pasurie. Personat e vënë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.239Z

Lirije Kajtazi lë pas Isa Mustafën në Gjilan

Ndër 10 emrat e LDK-së në Gjilan Lirije Kajtazi prinë me më së shumti vota, pason Isa Mustafa e Fatmir Rexhepi. Nga të dhënat e fundit që ka marrë LDK e Gjilanit tashmë dihen 10 emrat më të votuar. Nga këto rezultate të votim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama