Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Qunin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

Gjobëvënësi pranon se ka kërcënuar biznesmenin

Hetimet Nj nga agresort e biznesmenit beratas ka pranuar para prokurorve se ka shtantazhuar A.B me qllim prvetsimin e 70 mij eurove, ndrsa ka treguar edhe ngjarjen e muajit maj t ktij viti kur e kan gjymtuar. Fatmir Quni ka deklaruar se sht dakord me akuzn e prokuroris, por tha se i ka ndrmarr kto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.976Z

I prenë veshin tregtarit për 100 mijë euro, dy në pranga

TIRANE- Një emigrant në Itali dhe një mik i tij nga Kamza, të akuzuar për gjobëvënie 100 mijë euro dhe gjymtim duke i prerë veshin, një biznesmeni beratas në Tiranë, si dhe për shfrytëzim për prostitutë të kunatës së tij, që kishte shkuar në Itali për të takuar burrin e burgos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.943Z

Gjobëvënia, nën hetim kunata e viktimës

Akuza: Gruaja i tregoi t dashurit vendin ku biznesmeni A.B. mbante t hollat Biznesmeni beratas, i cili u gjymtua fizikisht nga dy persona tashm t arrestuar nga policia, sht “tradhtuar” nga kunata. Kjo e fundit i kishte treguar t dashurit t saj (t arrestuarit Xhovalin Hasani) vendin ku bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.775Z

Krimet e Rënda e shpallin të pafajshme, policia e arreston

SHKRUAN: Thimi Samarxhi 06-09-2011 13:02Tiranë Edhe pse kanë kaluar afro katër muaj kur 32-vjeçarja Rudina Prifti kishte fituar pafajësinë nga Gjykata e krimeve të rënda, emri i saj figuronte ende në listën e personave të shpallur në kërkim për akuzën e vjedhjes me dhunë e kryer n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.234Z

Tre ne gjyq gjymtuan biznesmenin per 70 mije euro

A. Prifti u tradhtua nga e kunata qe bashkepunoi me te dashurin Nje biznesmen ka rene pre e dhunes dhe grabitjes. Ngjarja eshte ideuar nga kunata e tij nusja e te vellait e cila ka bashkepunuar me dashnorin duke i treguar ketij te fundit vendin ku mbaheshin parate. Prokuroria e Krimeve te Renda ka p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama