Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmiri

Meta: total 435 / total_found 435 / time 0.000 / keyword[0] fatmiri / docs[0] 435 / hits[0] 984 /
Lulet e Pranverës/ Nga Cidhja te Bibla, ja pseudonimet e 50 trafikantëve
  • 2019-02-13

Lulet e Pranverës/ Nga Cidhja te Bibla, ja pseudonimet e 50 trafikantëve

Operacioni Lulet e Pranverës që u zhvillua dje nga GdF-ja italiane dhe forcat RENEA në Shqipëri çoi pas hekurave 21 trafikantë, pjesë e 4 grupeve kriminale që kishin trafikuar tonelata me drogë drejt Italisë. Ndërkohë në kuadër të hetimeve që kanë vazhduar për 2 vite janë lëshuar

Incidenti në Jalë, Basha-Ramës: Do përgjigjesh me kokën tënde!
  • 2018-09-18

Incidenti në Jalë, Basha-Ramës: Do përgjigjesh me kokën tënde!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka denoncuar publikisht dhunën ndaj banorëve të Jalit nga ana e policisë për prishjen e disa ndërtesave, por njëkohësisht ka akuzuar kryeinspektorin e IKMT-së për Vlorën, Fatmir Meta se ka kërcënuar deputetët e opozitës. Në një dalje të

No Pic available
  • 2018-07-28

LUFTA SHTYHET PËR NË SHTATOR

Astrit Patozi Ilir Meta bëri mirë që e ktheu ligjin për teatrin. Nuk po i futem arsyeve kushtetuese dhe juridike, por në finale, kjo qeveri ka nevojë që herë pas here dikush t’ia ndalë revanin e vet, në atë që çfarë i sheh syri i zë dora. Edhe sikur presidenti të mos e ketë k

Rehova, fshati që hap dyert për turistët dhe kërkon zhvillimin
  • 2018-05-20

Rehova, fshati që hap dyert për turistët dhe kërkon zhvillimin

Rehova është një nga zonat më të njohura të Kolonjës. Fshati karakteristik që është braktisur, po kërkon të ngjallë ekonominë e gjithë krahinës. Një festë e përvitshme hap dyert për vizitorët dhe rikthen edhe ata që e kanë lënë prej vitesh këtë fshat. Vendasit thonë se s

FATMIRI DHE FATKEQI!
  • 2018-05-18

FATMIRI DHE FATKEQI!

Enea Ftoj baba i tre femijëve vetëm 27 vjeç, vdiq në qelitë e policisë së Korçës, pasi familjarët e tij thanë se policia e rrahu deri në vdekje, ndërkohë që nuk kishte bërë asgjë në krahasim me vëllain e Fatmir Xhafës, që u mor në mbrojtje nga policia. Ministri i Brendshëm n

Përgjimi i Agron Xhafës, Manjani: Fatmiri smund të jetë më ministër!
  • 2018-05-14

Përgjimi i Agron Xhafës, Manjani: Fatmiri smund të jetë më ministër!

Përgjimi audio i vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafa teksa rregullon pazare droge me një trafikant, sipas ish-ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani është prova e mjaftueshme që delegjitimon qeverisjen e Rilindjes. Në një postim në Facebook, Manjani komenton përgjimin e publ

VIJON SERIALI PROPAGANDISTIK FAJI ËSHTË TEK TJETRI
  • 2018-04-14

VIJON SERIALI PROPAGANDISTIK FAJI ËSHTË TEK TJETRI

Nga Ylli MANJANI House of Propaganda… Vijon seriali propagandistik Faji është tek tjetri. Deri tani kemi parë këto seri: – Për keqqeverisjen e Tij, fajin e ka LSI-ja. – Për korrupsionin e Tij dhe të kujtdo tjetër, fajin e ka si gjithmonë Ilir Meta! – Për drogën, ta