Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmirin

Total: 179
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.280Z

Vëllai i deputetit: Fatmirin e thirrën në pritë

Lavdërim Xhindi, ka rrëfyer dje se vëllai i tij, nuk kishte pasur konflikte apo presione përpara vrasjes "Sapo parkoi makinën dhe u fut në shtëpi, dikush e thirri dhe ai doli për të parë se kush e kërkonte TIRANE- Lavdërim Xhindi, vëllai i deputetit të vrarë Fatmir Xhindi, ka ud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.175Z

Fatmirin në shpinë

Përkrahësit e Fatmir Sejdiut nga Llapi e Gjakova nuk u lejuan të marrin pjesë në Kuvendin Zgjedhor të Forumit Rinor të LDK’së. Kjo i shtyri ata që të organizojnë protestë para Hotelit Grand ku kërkuan largimin e Isa Mustafës nga posti i kryetarit të partisë. Mustafa tha se prote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.620Z

Berisha raporton te Flamuri për takimin me Hillary Clinton

Nga Antena brenda familjesKryeministri Berisha takoi dje Sekretaren e Shtetit, Hillary Clinton. Pas takimit ishte i emocionuar dhe pasi bëri disa deklarata për shtyp, i duhej të njoftonte menjëherë Tiranën. Nuk dinte me kë të ndante gëzimin për takimin, veç Flamurit. E mori menjëherë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.705Z

Vrasje misterioze e një bariu 18 vjeçar në Spaç

  Fatmir Pjetri ka qenë duke kullotur bagëtitë, në momentin kur është qëlluar. Dyshohet një hasmëri e vjetër MIRDITË- Një bari 18- vjeçar është vrarë në mënyrë misterioze në orët e pasdites së djeshme në pyjet e fshatit Spaç të komunës së Oroshit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.613Z

Fatmirin dhe Ilirin nuk i ngin as dreka (Foto)

Par xhirimeve të epizodit Zyre për gjithçka, janë ulur që të hajnë drekë. Por, aktorët Fatmir Spahiu dhe Ilir Prapashtica nuk janë ngopur fare nga ky ushqim. Së paku kështu ka konfirmuar vet Fatmiri përmes një fotografie në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.534Z

Këngëtarja Elsa Lila hyn në grevën e urisë

Grevisteve te urise se opozites kete te diele i eshte shtuar edhe kengetarja Elsa Lila, e ardhur nga Italia. Ajo foli ne mitingun e organizuar para kryeministrise, duke u shprehur se behet pjese e barrikades ndaj shurdherise se qeverise. Lila ka hyre me pas ne cadrat ku prej dhjete ditesh ndodhen g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.619Z

Shihemi ne gjyq shoket perplasen per qendren estetike

0 Dy miq te vjeter per shkak te nje qendre estetike jane kthyer ne kundershtare Mosrespektimi i rregulla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama