Rezultate te kerkimit per termin: +Faton +Topalli

Total: 231
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.560Z

Arrestohet edhe Faton Topalli

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Faton Topllai është arrestuar brenda Kuvendit të Kosovës. Topalli ndërkohë siç mëson gazeta "Zëri" tashmë është dërguar në Pallatin e Drejtësisë ku edhe pritet të dal para gjykatësit rreth dyshimit për hedhje të gazit lotsjellës në Kuvendin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.291Z

VV: Shpresa e Ferizajt e ka emrin Faton Topalli

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në hapje të fushatës parazgjedhore në komunën e Ferizajt, u ka thënë elektoratit të vet se Lëvizja Vetëvendosje me në krye kandidatin e saj Faton Topalli është shpresa e kësaj komune.Në hapje të fushatës nga një fjalë rasti kanë mbajt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.493Z

Faton Topalli në vend të Dardan Sejdiut

Pas vendimit të Lëvzijes Vetëvendosje, për ta rikthyer në qeverisjen komunale, Dardan Sejdiun, duke dorëzuar kështu mandatin e deputetit të cilin e kishte fituar në zgjedhjet e qershorit, Indeksonline mëson se vendin e tij, do ta zë, Faton Topal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.266Z

Faton Topalli: Shihemi më 28 nëntor!

Deputeti i Lëvizjes "Vetëvendosje", Faton Topalli, ka ftuar gjithë qytetarët e Kosovës që më 28 nëntor ta marrin pjesë në tubimin e opozitës që do të mbahet në sheshin "Zahir Pajaziti" në Prishtinë. "Sot, kushëdo që ka dashuri dhe përgjegjësi për vendin, kushëdo që e don

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.585Z

Deputeti Faton Topalli, alivanoset në burg dërgohet në Emergjencë

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje!, Faton Topalli, i cili po mbahet në paraburgim për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës, të shtunën është alivanosur në burg. Burime brenda Vetëvendosje!-s i kanë thënë portalit Infokusi së deputeti Topalli sot është sjellë nga burgu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.686Z

Faton Topalli e Fisnik Ismaili tentojnë të hynë në seancë (Video)

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Faton Topalli dhe Fisnik Ismaili, nuk janë lejuar që të hyn në sallën alternative në të cilën është duke u zhvilluar seanca e Kuvendit të Kosovës. Topalli ka thënë se u është ndaluar që të marrin pjesë në seancë nga pjesëtarët e sigurimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.494Z

Faton Topalli: Jam me ju, aty ku më caktoi Lëvizja

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Faton Topalli, ka shkruar një status në Facebook i ka uruar të gjithëve festën e 28 Nëntorit. Më pas Topalli, ka bërë të ditutr se ai është gjithmonë me kauzën e lirisë dhe të demokracisë, njofton Klan Kosova. Më poshtë mund ta lexon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama