Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Klosi

Meta: total 1000 / total_found 1062 / time 0.001 / keyword[0] fatos / docs[0] 18756 / hits[0] 32114 / keyword[1] klosi / docs[1] 5320 / hits[1] 12724 /
No Pic available
  • 2017-06-02

Rikthehet pas 15 vitesh debati i shumëpritur, Rama pranon të përballet me Lubonjën

Pas 15 vitesh, kryeministri Edi Rama ka pranuar të përballet sërish në një studio televizive me analistin Fatos Lubonja. Përballja Rama-Lubonja do të zhvillohet brenda këtij muaji, më 15 qershor, në emisionin Të Paekspozuarit në Neës 24, ku analisti është i pranishëm çdo javë. Drej

No Pic available
  • 2017-05-11

Ballkani në krizë, Fatos Klosi: Skenar i qëllimshëm, ja çfarë pritet të ndodhë

Situata në rajonin e Ballkanit është në një krizë totale, që rrezikon të tensionohet akoma edhe më shumë. Ballkani është futur në një hulli të pakthyeshme, nga e cila mund të përfitojnë shtete si Rusia, e cila prej kohësh kërkon të ushtrojë ndikimin e saj mbi këtë rajon. Demo

No Pic available
  • 2017-05-11

Klosi: Protesta e opozitës një muaj para zgjedhjeve absurde

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në Arena nga Dritan Hila në Ora News, thotë se protesta e opozitës një muaj përpara zgjedhjeve është absurde. Klosi: Protestat bëhen për të rrëzuar qeverinë. Ky është motiv proteste. Në këtë rast nuk qëndron sepse jemi përpara zgjedhjeve. Ku

No Pic available
  • 2017-05-11

Klosi zbulon kush kërkoi anulimin e zgjedhjeve në Kavajë

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në Arena nga Dritan Hila në Ora News, thotë se anulimi i zgjedhjeve në Kavajë është bërë edhe me kërkesë të të huajve. Klosi: Në Kavajë vërtetë mund të bëhej një shembull që pastaj ata mund ta rekomandonin për gjithë Shqipërinë. Në Kava

No Pic available
  • 2017-04-14

Kërcënimet ndaj Bashës, Klosi: Të ruhet më shumë nga të vetët, se armiqtë

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, i cilëson nevojë për vëmendje lajmin për kërcënim të kryetarit të opozitës Lulzim Basha. Nga studio e Ora News, Klosi konfirmoi në lidhje me sulme të mundshme terroriste gjatë festës së Pashkës, se Shqipëria është një vend

No Pic available
  • 2017-04-08

Klosi: Ja si do ta detyrojnë Bashën të futet në zgjedhjet e qershorit

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi deklaron se Rama dhe Meta do të hyjnë bashkë në zgjedhjet e 18 qershorit sepse janë në mesin e reformave. I ftuar në 45 minuta nga Denis Minga në Report TV, Klosi tha se Rama dhe Meta plotësojnë njëri-tjetrin dhe do të hyjnë bashkë në zgjedhje. Plotësojn

No Pic available
  • 2017-03-23

Rama: Tahirit i ngule thikën më keq se Saliu. Blushi: Ti të vret pas shpine

Kryeministri Edi Rama replikon me Ben Blushin.   Ai akuzoi themeluesin e partisë Libra se ka abuzuar me mandatin e deputetit socialist të elbasanit për të përgojuar dhe baltosur qeverisjen Rama tregoi dhe pse ai nuk e bëri ministër “reformatorin e pazbuluar të Shqipërisë”