Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Lubonjs

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] fatos / docs[0] 18994 / hits[0] 32526 / keyword[1] lubonjs / docs[1] 1 / hits[1] 1 /
No Pic available
  • 2010-04-08

Intervistë me Blendi Fevziun, 23 personazhe në një libër

T bsh nj intervist, thot Blendi Fevziu, nuk sht aspak e leht. Madje sht ndoshta zhanri m i vshtir n gazetari, nj zhanr t cilin gazetari i njohur dhe autori i nj prej emisioneve m me popullaritet n vend, Blendi Fevziu e eksploron qysh prej vitit 1989, kur bri t parn intervist plot 20 vjet m par. Nj p