Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Mahmutaj

Total: 606
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.420Z

Fatos Mahmutaj: Ende më fshikullon në vesh plumbi që më plagosi mua dhe ai i radhës që i mori jetën Hekuran Dedës

Fatos Mahmutaj, gazetari që u plagos 5 vjet më parë në demonstratën e 21 janarit, kujton ngjarjen e rëndë, ku ai për pak humbi jetën. Është një moment që nuk mund ta harroj kurrë. Ende më fshikullon në vesh plumbi që më plagosi mua dhe ai i radhës që i mori jetën Hekuran Ded

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.108Z

Fatos Mahmutaj, gazetari i plagosur, mesazh Berishës dhe gardistëve: Prisni dëshminë time në gjykatë për 21 Janarin

Share     Fatos Mahmutaj Nga emisioni Exclusive në Top-Channel me titull 21 Janari një vit më pas… realizuar nga gazetari Muhamed Veliu, transmetuar mbrëmjen e së dielës, përfshihej edhe dëshmia e  gazetarit Fatos Mahmutaj i plagosur në 21 janar 2011

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.457Z

Mahmutaj Nderhyrja e gardes e tepruar

Gazetari Fatos Mahmutaj ka dëshmuar në emisionin “Top Story” momentet e demonstratës së 21 janarit, ku ai u plagos në dorë, teksa mbante në vesh celularin për të komunikuar me studion televizive. “Në fillim ndjeva plum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.855Z

Gazetari Mahmutaj: Mjekët e21 janarit manipuluan grafitë e mia

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Në 3-vjetorin e demonstratës së 21 janarit ku mbetën të vrarë 4 persona, gazetari Fatos Mahmutaj i cili u plagos ndërsa raportonte live ngjarjen tregon se si e mashtruan mjekët e spitalit të QSUT-së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.852Z

Gazetari Mahmutaj: Mjekët e21 janarit manipuluan grafitë e mia

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Në 3-vjetorin e demonstratës së 21 janarit ku mbetën të vrarë 4 persona, gazetari Fatos Mahmutaj i cili u plagos ndërsa raportonte live ngjarjen tregon se si e mashtruan mje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.876Z

Gazetari Mahmutaj: Sali Berisha urdhëroi vrasjet e 21 janarit

Share Pasojat tragjike që 21 janari i vitit të shkuar la nuk ishin vetëm katër viktimat por dhe shumë të tjerë të cilët u rrahën nga policia apo dhe u plagosën nga plumbat e Gardës Republikane. Një prej tyre është dhe gazetari Fatos Mahmutaj, i cili përveç se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.824Z

Mahmutaj: Ja si më mashtruanmjekët e QSUT-së, për grafinë

TIRANE- Në 3-vjetorin e demonstratës së 21 janarit ku mbetën të vrarë 4 persona, gazetari Fatos Mahmutaj i cili u plagos ndërsa raportonte live ngjarjen tregon se si e mashtruan mjekët e spitalit të QSUT-së duke i dhënë grafinë e dikuj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama