Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Nano

Meta: total 1000 / total_found 7001 / time 0.005 / keyword[0] fatos / docs[0] 18756 / hits[0] 32114 / keyword[1] nano / docs[1] 10437 / hits[1] 30727 /
No Pic available
  • 2017-06-13

Meta për pseudoaleancat e Nanos: Smerrem me rilindësa as pseudorilindësa

Ish-kreu i LSI-së dhe Presidenti i zgjedhur Ilir Meta ka komentuar rikthimin në skenën politike të socialistit Fatos Nano, takimin me Ramën por edhe mesazhin e urimit në ditëlindjen e PS-së, në të cilin shigjetonte LSI.  Pyetje: Si i shikoni lëvizjet e fundit të zotit Nano dhe Ram

Zbulohet mesazhi që Fatos Nano i ka dërguar Edi Ramës
  • 2017-06-12

Zbulohet mesazhi që Fatos Nano i ka dërguar Edi Ramës

Kryeministri Edi Rama ka bërë publik mesazhin që ish-lideri i PS, Fatos Nano i ka dërguar për 26-vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste. Në mesazhin që Rama ka bërë publik, Fatos Nano i drejtohet kryetarit dhe kreut të grupit parlamentar, ku i uron fitoren në 25 qershor, duke thën

Fatos Nano uron Ramën e Ruçin: Fitore pa pseudoaleanca
  • 2017-06-12

Fatos Nano uron Ramën e Ruçin: Fitore pa pseudoaleanca

Kryeministri Edi Rama ka bërë publik mesazhin që ish-lideri i PS, Fatos Nano i ka dërguar për 26-vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste. Në mesazhin që Rama ka bërë publik, Fatos Nano i drejtohet kryetarit dhe kreut të grupit parlamentar, ku i uron fitoren në 25 qershor, duke thën

No Pic available
  • 2017-06-12

Fatos Nano mesazh Ramës: Boll me pseudoaleanca, fitore Rilindjes

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot një mesazh që ka marrë nga lideri historik i Partisë Socialiste, Fatos Nano. Ky i fundit ka uruar Ramën dhe Gramos Ruçin për arritjet e deritanishme të PS-së. Fatos Nano në mesazhin e tij ka shprehur bindjen për fitoren e PSSH në zgkedhjket

No Pic available
  • 2017-06-11

INTERVISTA/ Patozi: Rruga ime nuk mbaron tek listat e Bashës

Astrit Patozi është një prej figurava të larta të Partisë Demokratike që mbeti jashtë listave të kandidatëve për deputetë të Lulzim Bashës, për zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit. Pas publikimit të listave ai kë bërë disa reagime, si edhe është takuar me pjesën tjetër të

No Pic available
  • 2017-06-11

Rama: Fatosi e tha bukur se nuk është punë timoni por destinacioni

Gjatë një tryezë për turizmin në Kavajë, kryeministri Edi Rama foli edhe për takimin e mbrëmshëm me ish-kryeministrin dhe ish-liderin e Partisë Socialiste, Fatos Nano. Takimi i mbrëmjes së shkuar në vilën qeveritare në Durrës ka zgjatur rreth dy orë. Rama: Shpresoj shumë që do tia

No Pic available
  • 2017-06-10

Kush janë gazetarët e kazanit mediatik? Rama i identifikon me radhë te Çani

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në Zonë e Lirë u bë pjesë e një prej intervistave ndryshe të gazetarit Arian Çani me titull Intervista kazan mediatik, jo kazan mediatik. Në këtë intervistë Çani nxirrte foto të gazetarëve, analistëve dhe drejtuesve të mediave të ndryshme dhe kryemini