Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Nano

Total: 7048
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.311Z

Fatos Nano takon Berishën

Share Një dokumentar mbi historinë e diktatorit Enver Hoxha, ka shërbyer si mundësi takimi mes kryeministrit Sali Berisha dhe kandidatit te vetëshpallur për president Fatos Nano, njofton Vizion Plus. Kanë qëndruar për me shume se 80 minuta të gjithë në një rresht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.498Z

Fatos Nano ndjek Teuta-Partizani

Ish-kryetari i Partise Socialiste dhe ish-kryeministri i Shqipërisë, deputeti Fatos Nano, i shoqëruar nga zonja e tij, Xhoana Nano, ndoqi ndeshjen Teuta-Partizani që u zhvillua në "Tofik Jashari" të Shijakut. Zoti Nano shprehu asnjanësinë e tij në lidhje me preferencat e ekipeve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.031Z

“Rizgjohet” Fatos Nano

Tiranë-Pas shumë kohësh heshtje dhe largimi nga skena politike, ish-lideri historik dhe ish-kryeministri socialist Fatos Nano ka reaguar sot. Zgjedhjet në prag dhe orientimi i tij, do të jetë një nga pikat ku do të fokusohet lideri me influencë, i cili pas zgjedhjeve të 3 korrikut 2005, ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.957Z

Veliaj: “Fatos Nano është një gërmadhë politike”

Kryetari i Partisë G99, Erion Veliaj, ka reaguar pas deklaratave të ish-kreut të Partisë Socialiste, Fatos Nano. Veliaj e quajti Nanon si një gërmadhë politike, ndërkohë që e cilësoi atë si ortak të kryeministrit Berisha. Ai tha se Nano dhe Berisha kanë rënë në dëshpërim politik.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.980Z

Nis Kongresi i Partisë Socialiste, mungon Fatos Nano

Fatos Nano nuk është i pranishëm në Kongresin Kombëtar të Partisë Socialiste. Edhe pse ishte ftuar për të qenë prezent, Nano e ka bojkotuar Kongresin. Edhe më parë Nano ka refuzuar ftesën e ardhur nga partia ku ka qenë kryetar. Më shumë se 2 mijë delegatë janë prezentë në Kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.059Z

Kur Fatos Nano kërcënonte kundërshtarët me referendum

Pikat e referendumit të ish-kryetarit socialist në janar të vitit 2002, kundër grupit të Ilir Metës në PS Kryetari i PS-së Edi Rama, kërcënoi sot kundërshtarët e tij në PS me mbajtjen e referendumit për rikonfirmimin e mandatit të tij në krye të PS-së. Ben Blushi dhe të tjerë an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.511Z

Fatos Nano si vokal i Guns NRoses

Share Nga Andi Kananaj   Në sytë e socialistëve të djeshëm e të sotëm, është absolutisht i justifikueshëm një Fatos Nano i viteve 90, i dënuar në mënyrë të sproporcionuar për krimin e bashkëpunimit me Levante & Co.; i dënuar nën rreshta për krimet e komunizmit që iu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama