Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Nanos

Total: 2978
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.305Z

Kandidimi i Fatos Nanos

Sot në emisionin në “Top Story” pritet deklarimi i shumëpritur i Fatos Nanos si kandidati i parë për President të Republikës. Ish-kryeministri i fundit socialist do të jetë në një intervistë të thellë me Soko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.216Z

Procedohet penalisht nga policia djali i Fatos Nanos

Djali i ish-kryeministrit Fatos Nano është proceduar penalisht nga policia. Procedimi ndaj Sokol Nanos ka nisur për shkak se në lokalin e tij janë gjetur punonjës të pasiguruar dhe nuk priste kupona tatimorë. Sokol Nano ka në pronësi një nga lokalet e njohura në Tiranë. Policia nisi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.235Z

“Ringjallja e Fatos Nanos”

Withers deklaron se roli i ish-kryeministrit Fatos Nano në politikën shqiptare është debatuar gjerësisht, veçanërisht që nga rënia e tij nga posti i Kryeministrit dhe dorëheqjen si kryetar i Partisë Socialiste në vitin 2005. Marrja e kreut te PS nga Edi Rama, kryebashkiaku i Tiranës d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.545Z

LSI i del ne mbrojtje Fatos Nanos

TIRAN - Nje dite pas akuzave te hedhura nga kryesocialisti Rama ndaj kreut te LSI-se Ilir Meta dhe Fatos Nanos Levizja Socialiste per Integrim ka dale ne mbrojtje te tyre. Sekretari i Pergjithshem i LSI-se Luan Rama ka vleresuar dje rolin e dy ish-kryeministrave socialiste duke i cilesuar si shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.002Z

Plagoset ish-truproja e Fatos Nanos

Autori i Lajmit: red.Plagoset me thikë në qafë, ish-truproja i Fatos Nanos, Viktor Agolli. Lajmi është bërë i ditur nga burime pranë policisë, sipas të cilave mësohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen duke gdhirë dita e djeshme, në një kafene në lagjen “Komuna e Parisit”. Autorët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.182Z

FOTOT/ Rikthimi i Fatos Nanos dhe transformimi i Xhoanës

Sa herë që Fatos Nano shfaqet në Tiranë, përbën një kuriozitet për mediat. Kjo, duke qenë se ai pjesën më të madhe të kohës e kalon jashtë Shqipërisë. Këtë radhë ai është shfaqur në inagurimin e një hoteli, bashkë me të shoqen. Ajo që vihet re, është fakti se Xhoana,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.583Z

Nga sa trembet këshilltari bejtexhi i Fatos Nanos?

Ish-këshilltari i Fatos Nanos, tashmë bejtexhi, Ylli Dylgjeri, është mërzitur pse ditën e djeshme emisioni Stop ka publikuar rastin e korrupsionit të një prokurori. Sipas tij, mediat do e degjenerojnë ligjin e vettingut. Vetting-u hyri në fuqi këto ditë. Dhe për pasojë duhet të shi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama