Rezultate te kerkimit per termin: +Fatosin

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.557Z

Takimi i parë me Fatosin, kur vdiq diktatori

Nuk e ka rrëfyer kurrë më parë historinë sesi Fatosi diti t’ia fitonte zemrën 25 vite të shkuara, apo thënë më saktë sesi e ndiqte ky i fundit këmba-këmbës në heshtje. As për ecejaket pa fund krah tij, për të vijuar me vendimet e rëndësishme. E vetmja gjë për të cilën k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.464Z

Ish-sekretarja e Nanos: Biseda me Fatosin kur i erdhi fleta e arrestit në zyrë

Ish-anëtari i Komitetit të Përgjithshëm Drejtues në PS, Ylli Polovina në librin e tij, "Të jesh apo të mos jesh", sjell fakte reale nga jeta politike që zhvillohej në këtë parti gjatë kohës që Fatos Nano ishte në burgun e Bënçës. Debati kulmor në këtë parti që pas krijimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.630Z

Beqiraj refuzoi Monacon, Benfican e Rapidin

Podgoricë, 1 shtator - Drejtori sportiv i Buduqnostit të Podgoricës, Vladimir Bulatoviq, ka thënë për mediat kroate se Fatos Beqiraj ka refuzuar ofertat e Monacos, Benficas dhe të Rapidit të Vjenës për të firmosur me Dinamon. "Benfica ka insistuar shumë, ndërsa të interesuara ishin edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.194Z

Batutat/ Banori: Edhe Nano na e premtoi rrugën. Rama: Fatosin e kam mik, por nuk i kërkoj dot llogari

Gjatë bashkëbisedimit me fermerët e Shishtavecit në Kukës, kryeministri Rama u njoh me vështirësitë dhe kërkesat e tyre, të cilat kishin të bënin kryesisht me rrugët. Kryeplaku i fshatit Borje e informoi kryeministrin se për të marrë pjesë në takimin me të, fermerët kishin udhët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.708Z

Lamtumira e fundit per 4 policet

Te afermit miqte, koleget dhe kreret me te larte te shtetit por dhe qytetare te thjeshte u kane dhene lamtumiren e fundit kater policeve qe u ndane nga jeta ne perballje me krimin nje dite me pare ne Durres.Rradhe e gjate per tu ndare me Fatosin, Saimirin, Kastriotin dhe Altinin.I gjithe shteti dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.192Z

Dorina Klosi ne pishina, por pa Fatosin

Prej kohesh nuk e kemi pare se bashku ciftin Klosi. Nese dikur Fatos Klosi dhe bashkeshortja e tij e re, Dorina ishin protagoniste te jetes se nates ne kryeqytet, apo na ndodhte t’i shihnim se bashku edhe ne ambiente te tjera publike, kohet e fundit nuk ka nodhur keshtu. Nuk dime nese jane angazhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.073Z

Dinamo, në planin e dytë

Mediat kroate e shohin sulmuesin kosovar, Fatos Beqiraj, vetëm një hap larg transferimit nga klubi malazez, Buduçnost te gjiganti kroat, Dinamo Zagreb. Mirëpo menaxheri i ish-futbollistit të Besës nga Peja, Pegja Joviçeviç nuk mendon kështu. Ai tregon se klubi nga stadiumi Maksimir mbetet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama