Rezultate te kerkimit per termin: +Fazlliit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

LSI akuzon qeverin

Tiran (start)- Lvizja Socialiste pr Integrim ka shprehur sot ngushllimet pr familjen Jaho, e cila humbi dy persona n tragjedin e djeshme n Butrint. Sekretari i Marrdhnieve me Publikun n LSI, Luan Rama me kt rast, ka denoncuar mosveprimin e strukturave te shtetit pr mbrojtjen e jets s qytetarve. R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.887Z

Fazlliç: Opozita keqinformoi publikun

“Opozita ka keqinformuar publikun”. Kshtu deklaroi biznesmeni serbo-kroat Damir Fazlli, duke sqaruar aksidentin ajror, gjat uljes me vshtirsi t avionit Cessna 550, n pronsi t kompanis "Princ Aviation", n aeroportin e Bracit n Kroaci, ku udhtonte edhe vet Fazlli dhe ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Prokuroria nis procedim penal ndaj Fazlli

Duket se organi i akuzs ksaj here i sht prgjigjur apelit t politiks pr procedimin penal ndaj biznesmenit boshnjak Damir Fazlli. Prokuroria e Prgjithshme shpall zyrtarisht hetimet pr Damir Fazllic, por vetm pak or pas largimit t tij nga Shqipria dhe pat ditur asnj detaj lidhur me akuzat q i drejtohen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama