Rezultate te kerkimit per termin: +Fazlli

Total: 661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Fazlli, Prokuria nis hetimet

Prokuroria e Tirans ka nisur procedimin penal ndaj biznesmenit serbo-boshnjak Domir Fazlli, kryesisht i dyshuar pr pastrim parash n Shqipri. Lajmin e ka konfirmuar pr media zdhnsja e Prokuroris s Prgjithshme Holta Zhiti. Si prova t para materiale, prokuroria ka sekuestruar disa pamje filmike si dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Fazlli drgon dy avokat

Tiran (start)- shtja e ngritur nga Prokuroria shqiptare ndaj Damir Fazlli, ka sjell n Tiran , dy avokat mbrojts ligjor t biznesmenit serbo-boshnjak. Destinacioni i tyre i par ka qen pran Prokuroris s Tirans. Prreth 40 minuta, dy avokatt kan marr pran organit t akuzs kontaktet me prokurort e shtjes F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Berisha: Opozits ia sjellim Fazlli

sht shoqruar me debate t shumta seanca e djeshme parlamentare, ku kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpr ndaj akuzave t opozits pr bashkpunim t tij me biznesmenin Damir Fazlli. Berisha, ka ironizuar dhe krcnuar deri diku opozitart duke u shprehur se nse ata pranojn , ai sht i gatshm t sjell n Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.030Z

Fazlliç,pyetet nga Prokuroria e Tiranës

Për herë të parë serbo-boshnjaku Damir Fazlliç dëshmon në Prokurorinë e Tiranës. Rreth ores 16.00 Damir Fazlliç është paraqitur në ndertesen e Prokurorisë ku është pyetur përreth 2 ore e 30 minuta nga prokurorët e çështjes Dritan Rreshka dhe Besim Cani. Pasi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Fazlli, avokatt: Ngjyra politike

Tiran (start)- Dy avokatt e biznesmenit serbo-boshnjak Damir Fazlli, t cilt ndodhen prej ditsh n Tiran, kan dhn sot nj konferenc shtypi pr mediat. Andreu Corcoran dhe Eduard Ross, t ardhur nga Shtetet e Bashkuara, than pr mediat, pa dhn shum prgjigje pr gazetart, se akuzat ndaj klientit t tyre ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Fazlli pohon miqsin me Berishn

Biznesmeni boshnjak, Damir Fazlli ka pranuar se ka nj miqsi t ngusht me kryeministrin Sali Berisha, por q kjo sipas tij nuk ka ndikuar aspak n lehtsimet pr bizneset q ka hapur n Shqipri. N nj intervist pr TCH, ai ka pohuar se Nuk me duhet te jem mik me zotin Berisha per te patur avantazhe ne biznes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.770Z

Shyhet seanca gjyqësore për Damir Fazlliç

Është shtyrë sot seanca gjyqësore ndaj biznesmenit Serbo- Boshnjak Damir Fazlliç. Avokati i biznesmenit Fazlliç, ka deklaruar se akuzat e ngritura ndaj klientit të tij janë të paligjshme. Genc Gjokutaj është shprehur sot se prokuroria e akuzon Fazlliç për pastrim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama