Rezultate te kerkimit per termin: +Fehim +Kazazi

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] fehim / docs[0] 103 / hits[0] 127 / keyword[1] kazazi / docs[1] 434 / hits[1] 795 /
No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

Mbështetësit e Berishës përçajnë PD e Kavajës në dy klane
  • 2009-05-14

Mbështetësit e Berishës përçajnë PD e Kavajës në dy klane

Partia Demokratike e Kavajës, e cila ka qenë një nga degët më të forta të PD-së, në shkallë vendi dhe që ka mbetur deri më sot bastion i së djathtës, është përçarë dhe rrezikon ndarjen. Shkak për një përçarje të tillë u bënë zgjedhjet për kryetarin e ri të degës, zgjedh

No Pic available
  • 2009-04-22

Ish-të përndjekurit, lista me emrat që nuk përfitojnë dëmshpërblim

Ministria e Drejtësisë pas shqyrtimit të dosjes iu kthen përgjigje negative. Cilët janë ata dhe të dhënat zyrtare që janë publikuar nga ministria Laureta Rryçi Tiranë - Jo të gjithë ish-të përndjekurit që kanë aplikuar për dëmshpërblim mund ta përfitojnë atë. Pas disa muajsh

Shkatërrimi i familjes Laçi nga tragjedia e Gërdecit, shteti indiferent prej 1 viti
  • 2009-03-24

Shkatërrimi i familjes Laçi nga tragjedia e Gërdecit, shteti indiferent prej 1 viti

Jetesa e vështirë e familjes 4 anëtarëshe, në ish fabrikën e letrës  Pushtetarët e Kavajës nuk kanë ofruar asnjë ndihmë për familjen që humbi një pjesëtar nga tragjedia e Gërdecit, më 15 mars të vitit të kaluar. Nafije Laçi vdiq pa disa ditësh nga shpërthimi në një spital n

No Pic available
  • 2009-01-09

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET

No Pic available
  • 2008-12-10

Pronat, 740 pronarët që konkurrojnë për 5 miliardë lekë

Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave ka miratuar më në fund listën e plotë të pronarëve që do të garojnë për të përfituar nga fondi prej 5 miliardë lekësh të vjetra të vënë në dispozicion nga qeveria për këtë vit. Bëhet fjalë për 740 dosje që janë pranuar si të