Rezultate te kerkimit per termin: +Feim +Kazazi

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] feim / docs[0] 421 / hits[0] 706 / keyword[1] kazazi / docs[1] 434 / hits[1] 795 /
Legalizimet, emrat e 471 personave që kanë gati faturën
  • 2015-03-05

Legalizimet, emrat e 471 personave që kanë gati faturën

Zyra e ALUIZNI-t Elbasan ka njoftuar qytetarët e këtij qarku që gjejnë emrin në listën e mëposhtme, që të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. "Bëjmë me dije se, në bazë të ligjit nr. 50, dt.

No Pic available
  • 2010-01-27

Ish- të përndjekurit, lista me 160 emrat me dosje të parregullta

Autori i Lajmit: Entela DurajStatistikat në Shqipëri flasin për rreth 48 mijë vetë që kanë përfituar statusin e ish- të përndjekurit politik. Nga këta pritet që përfitues nga procesi i dëmshpërblimit të jenë rreth gjysma e tyre. Aktualisht, vazhdon shpërndarja e lekëve në banka p

No Pic available
  • 2009-05-06

Kavaja e papërgatitur në prag të sezonit turistik

Probleme me plazhet më të frekuentuara. Nënprefekti: Pikat turistike janë kthyer në të padëshirueshme për shkak të papastërtisë KAVAJË- Në prag të sezonit turistik plazhet e qytetit të Kavajës përballen ende me probleme shqetësuese si mbetjet urbane, ujërat e zeza që derdhen

No Pic available
  • 2009-04-24

Mungesa e mjekëve ul numrin e lindjeve

KAVAJË/ Pritja për ndërtimin e spitalit të ri ka sjellë edhe mosinvestim në problemet që ka shëndetësia Spitali i ri duhet të kishte përfunduar në prill, por afatet për të janë shtyrë sërish dhe punimet janë ende pezull KAVAJË - Të gjitha godinat që shërbejnë si qendra spi

No Pic available
  • 2009-01-09

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET

PD-PS vendosin emrat e kandidatëve të Kavajës
  • 2008-12-07

PD-PS vendosin emrat e kandidatëve të Kavajës

11/04/2005  Reformatori Lilamane, përballë Berishës në Kavajë Strukturat e PS-së dhe ato të PD-së së Kavajës, janë në përfundim të përzgjedhjes së kandidaturave për deputet në zgjedhjet e kësaj vere. Burimet kanë bërë të ditur se, rikandidimi i liderit Berisha në Ka

No Pic available
  • 2008-11-07

Skema si do të përllogaritet dëmshpërblimi për ish-të përndjekurit politikë

Çfarë humbin ata që kanë përfituar më parë lekë, letra me vlerë dhe pasuri të paluajtshme. Emrat që kanë marrë përgjigje për kërkesat në Ministrinë e Drejtësisë Laureta Rryçi Zbardhet skema se si do të përllogaritet dëmshpërblimi për ish-të përndjekurit politikë. Minist