Rezultate te kerkimit per termin: +Fejohet +Jennifer +Lopez

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.863Z

Jennifer Lopez, çfarë mami e nxehtë (Foto)

Jennifer Lopez i tha të premten prezantueses Ellen DeGeneres se ka dëshirë të mbesë sërish shtatzënë. “Dua edhe katër fëmijë të tjerë,” theksoi ajo. Tashmë ajo ka dy fëmijë, një djalë e një vaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.067Z

Jennifer Lopez fejohet me Casper Smart

Në një shfaqje të fundit të modës së “Chanel”, të mbajtur në Paris, Jennifer Lopez është fotografuar me një unazë të madhe prej diamanti në dorën e saj të majtë. Gjëja e parë që medieve nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.593Z

Marc Anthony harron Jennifer Lopez, fejohet me modelen

Marc Anthony di vërtetë mirë të mbajë një secret. Këngëtari 46 vjeçar është fejuar me të dashurën e tij, modelen 26 vjeçare Shannon De Lima. Ish burri i Jennifer Lopez është fejuar me të në mars, dhe ata po planifikojnë martesën në fund të këtij muaji. Fotot e fundit të çift

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.593Z

Fejohet Jennifer Lopez, në krahët e një tjetër balerin

Pak kohë më parë u tha se Lopez po shijonte një romancë të re, sërish me një balerin. Ndonëse ajo heshti në këtë drejtim, tashmë çdo gjë konfirmohet zyrtarisht, se këngëtarja është fejuar me një bal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.150Z

Elvis Pupa Braktis Tiranën, për Amerikën

GOSSIP PANORAMA Rikthimi i fundit në "Portokalli", ka qenë pa pikë dyshimi një nga hapat më të rëndësishëm të karrierës së Elvis Pupës. Por derisa sezoni i ardhshëm i varietesë më popullore të fillojë sërish, Elvisi ka udhëtuar drejt Amerikës, për një turne së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama