Rezultate te kerkimit per termin: +Felaj

Total: 1534
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.440Z

Paditet deputetja Ermonela Felaj

Një tjetër padi për fyerje dhe shpifje është bërë së fundmi ndaj deputetëve të Partisë Socialiste. Avokati i një kompanie që operon në fushën e ndërtimit dhe energjetikës ka bërë me dije se deputetja Ermon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.112Z

Felaj Bregu para drejtesise

Partia Socialiste ka kerkuar daljen perpara drejtesise se ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Nepermjet deputetes Ermonela Felaj selia roze theksoi se ministrja eshte e implikuar ne bizneset e mafies.Ne e pyetem zonjen Bregu per lidhjet e saj me korrupsionin dhe boten e mafies por ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.955Z

Iken Celibashi vjen Felaj

brbrKur ende nuk eshte mbushur nje vit nga betimi i qeverise vjen ndryshimi i pare ne kabinetin e drejtuar nga kryeministri Edi Rama Ministri per Marredheniet me Parlamentin Ilirjan Celibashi ka vendosur te largohet nga qeveria dhe ne vend te tij shefi i ekzekutivit ka zgjedhur deputeten Ermonela Fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.384Z

Felaj Kushtetuesja rrezoi edhe referendumet

brbrVendimi i Gjykates Kushtetuese mbi reformen administrative-territoriale automatikisht ben nul perpjekjet e nje grupi te zgjedhurish vendor qe kane nisur te mbledhin firmat per organizimin e referendumeve lokale mbi kete ceshtje Ky pohim u be nga ministrja e shtetit per marredheniet me parlamenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.189Z

Felaj: Jemi pranë marrëveshjes për dekriminalizimin

PS-ja konfirmon se maxhoranca dhe opozita janë pranë arritjes së marrëveshjes për dekriminalizimin, një nga temat më të debatuara të fillimit të sesionit të ri parlamentar. Një ditë pas intervistës së kreut të Kuvendit, Meta, i cili shprehej se palët janë dakordësuar për 95 pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.564Z

Felaj: Meta vetëm gënjen

Deputetja e Partisë Socialiste Ermonela Felaj në një deklaratë për shtyp vijoi akuzat në drejtim të zv/kryeministrit Ilir Meta përsa i takon hetimit nga Prokuroria, pas publikimit të video- pergjimit ditë më parë.   Pas deklaratave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.650Z

Felaj Te hetohen pasurite e Bregut

Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj ne nje konference shtypi nga selia roze akuzoi serish familjen Bregu dhe famijen Prudentino si te perfshire ne aferra korruptive e mafioze. Kjo deklarate vjen pas nje sere akuzash te ngritura nga PS ditet e fundit ne lidhje me kete ceshtje. Felaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama