Rezultate te kerkimit per termin: +Femrat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.634Z

Diaz Femrat terhiqen seksualisht nga femrat

Cameron Diaz ka thënë në një intervistë për revistën ‘Glamour’ se i pëlqen femrat dhe se çdo femër ka tendenca lesbikeje në një fazë të caktuar të jetës. “Mendoj se femrat janë shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.386Z

Femrat shqiptare

/ / Nga.UK LUSHI Para se te thelloheni ne leximin e ketij shkrimi dua tju kerkoj te me beni nje nder. Ju lutem ndaloni per gjashtedhjete sekonda dhe mendoni cilat jane femrat te cilat jane pjese e jetes suaj nena gruaja gjyshja motra vajza tezja halla mbesa shoqja e dash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.170Z

Kur femrat tradhtojnë

Nën një rrëfim të sinqertë dhe anonim, femrat tregojnë arsyet që i shtynë drejt tradhtisë, ndërsa studimet paraqesin 10 shkaqet e tradhtisë femërore dhe ato që priren të tradhtojnë Rrëfimet, shkaqet dhe rastet kur femrat zgjedhin të tradhtojnë Shprehja se femrat tradhtojnë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.795Z

Bieber ofendon femrat femrat turke:Mbajnë një erë të keqe

U detyrua të braktisë skenën Justin Bieber,gjatë një koncerti të tij në Stamboll,pasi binin si shi lojërat që hidhnin fansat e tij në skenë! Stadiumi ITU ishte mbushur plot e për plot me fansa të tij që ishin mbledhur për të ndjekur nga afër idhullin live. Kur Biebe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.070Z

Edhe femrat kane fantazi seksuale

0 brbr brbrMjaft me mitet Femrat nuk jane aq indiferente nga sa mendoni kur vjen puna tek fantazite seksualebr Nje liber i gazetarit amerikan Daniel Bergner me titull fare duan femrat sjell nje permbledhje intervistash e seancash intime te femrave te zakonshme me seksologe psikiater etjbr Ja cilat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.341Z

Femrat sundojnë në Facebook

Nga Express më 30 korrik 2011 në ora 20:35 Femrat kalojnë më shumë kohë në Facebook, kanë më shumë miq dhe postojnë fotografi 5 herë më shumë se meshkujt. Duke marrë parasysh popullaritetin e rrjeteve sociale, nuk është çudi që shkencëtarët filluan të shqyrtojnë se si ato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.904Z

Përse tradhëtojnë femrat?

Tradhëtia e femrës është quajtur me gabim fatal se ajo e meshkujve, por është bërë e shpeshtë që tradhëtia nga kjo gjini të ndodhë rëndom. Deklaratat e seksologes Tracy Cox i vërtetojnë edhe studimet, të cilat tregojnë që qëndrimi i femrave ndaj lidhjeve jashtëmartesore në mas�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama