Rezultate te kerkimit per termin: +Ferati

Total: 827
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Ndërroi jetë Fadil Ferati

Pas një sëmundje të gjatë dhe të rëndë, sot, në orët e hershme të mëngjesit, në një spital në Gjermani, në moshën 50-vjeçare, ndërroi jetë nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kryetari i rizgjedhur i komunës së Istogut në zgjedhjet lokale të 15 nëntorit, Fadil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.473Z

Dënohet Ferati

Muhedin Feratit i ka kushtuar gabimi që bëri në ndeshjen Hysi-Besa, kur dha penallti të paqenë për bardhezinjtë. Gjyqtari më i përfolur i kohëve të fundit në futbollin kosovar është dënuar me 5 ndeshje mosreferim nga Komisioni profesionist i gjyqtarëve të Kosovës, i cili e notoi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.855Z

Dhimbje ne familjen Ferati

Ora shenonte 13:10, kur tre makina, ne mes te se cilave ishte edhe furgoni i policise, jane afruar drejt deres se familjes Ferati. Nje grua rreth te 30-ve, me floket biond ka dale nga mjeti i policise, ndersa qante me ze dhe eshte futur ne banese. Mesojme se ishte bashkeshortja e te ndjerit Bilbil F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.174Z

Kthehet Ferati

Beg Ferati të shtunën iu është rikthyer fushës së blertë, pas plotë tetë javësh shkaku i një lëndimi të rëndë që e kishte pësuar në ndeshjen e tij debutuese me skuadrën gjermane Freiburg. Qysh në xhiron e gjashtë të garave kampionale në Bundesligë, mbrojtësi kosovar e pati p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.505Z

Ferati: Ndarja shkatërron Kosovën

Ferati: Ndarja shkatërron Kosovën 08/05/2010 14:50 Ministri kosovar i Pushtetit Lokal, Sadri Ferati ka deklaruar se nuk është në dijeni të ndonjë bisedimi sekret në radhët e bashkësisë ndërkombëtare për ndarjen e Kosovës. I pyetur nga mediat kosovare, Ferati është shprehur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.920Z

Ferati kërkon rastin

Beg Ferati ishte transferuar gjatë vitit të kaluar nga Baseli në Freiburg, por eksperienca e tij gjermane nuk ishte prej më të mirave. Ai u aktivizua shumë pak në fushë dhe sezoni i tij mund të konsiderohet i dështuar. Sidoqoftë, mbrojtësi kosovar dëshiron të mbetet në ekipin gjerman.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.746Z

Ferati, i Hysit

Humbja nga Hysi ia ka vështirësuar edhe më shumë punët Flamurtarit në luftë për mbijetesë. Për këtë disfatë, trajneri i kuqezinjve, Abdyl Bellopoja, fajëson gjyqtarin Muhedin Ferati, të cilin e konsideron si lojtar të ‘dymbëdhjetë’ të Hysit. Madje, ai akuzon Feratin se k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama