Rezultate te kerkimit per termin: +Ferizaj

Total: 2770
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.286Z

Ferizaj nuk dorëzohet

As në stinorin pranveror, Ferizaj nuk po arrin të këndellet. Skuadra bardhekaltër ka pësuar dy humbje radhazi derisa gjenden në vendin e fundit në tabelë. Edhe pse me gjasa minimale për të mbijetuar, trajneri i Ferizajt, Agron Selmani ende beson në mrekulli. Nga Valon Konushevci më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.047Z

Krejt në Ferizaj

Partitë politike zyrtarisht nisin sot garën për Kryetar të Ferizajt. Për pesë ditë, në këtë qytet do të jetë krejt klasa politike e Kosovës. Posterët janë gati, sloganet po ashtu, këngëtarët e muzikës tallava e kanë marrë kaparin, derisa beteja për “like” në Facebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.586Z

Hysi ndalet në Ferizaj

Ferizaj ka mposhtur liderin e Superligës, Hysin. Flamurtari iu rikthye fitores pasi mundi Drenicën. Kosova (V) dhe Gjilani ndanë pikët, sikurse Vëllaznimi me Besën. Ferizaj Hysi 2:0 Ferizaj ka shënuar fitore të rëndësishme të dielën, pasi e ka mposhtur liderin e Superligës, Hysin,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.256Z

Nxehtë në Ferizaj

Prishtinën të dielën e pret njëra prej sfidave më të vështira të kampionatit, pasi do të luajë si mysafire e Ferizajt. Kryeqytetasve u nevojitet vetëm fitorja për t’u rikthyer në krye të tabelës, të cilën pozitë e mban Hysi pas fitores ndaj KEK-ut. Por, fitorja është opsioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.166Z

DJ Mari në Ferizaj

Nga Express më 20 maj 2011 në ora 16:36 DJ Mari Ferrari do të kthehet përsëri në Kosovë. Kësaj radhe jo në Prishtinë, por në Ferizaj. DJ Ferrari, e cila është njëra prej DJ’ve femra të cilat punojnë një metodë ndryshe të bërjes muzikë, do t’i rrotullojë sot disq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.155Z

Ferizaj mbetet 6 orë pa rrymë

Korporata Energjetike e Kosovës (KEK) ka njoftuar se qytetit të Ferizajt me rrethinë, do të mbetet nesër pa rrymë për gjashtë orë, për shkak të punimeve në një largpërçues. KEK-u saktëson nëpërmes një komunikate për shtyp se duke filluar nga ora 10, deri në 16, do të shkyçe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.606Z

Ferizaj mbetet pa doajenin e artit

Në moshën 69-vjeçare është ndarë nga jeta aktori dhe regjisori nga Ferizaj, Ismail Rama. Ai tërë jetën ia kushtoi artit skenik, duke interpretuar role të ndryshme nga veprat dramaturgjike shqiptare dhe botërore me trupa teatrore nga Kosova dhe Shkupi. Nga Express më 18 gusht 2011 në o

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama