Rezultate te kerkimit per termin: +Ferrara

Total: 494
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.873Z

Ferrara: Nuk dorehiqem

Pas humbjes se turpshme ndaj Katanias ne Olimpiko te Torinos, trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara nuk ka pranuar te dorehiqet dhe te braktise sic e quajti ai “anijen ne stuhi”. “Jam nje adhurues i detit dhe tani ne jemi ne mes te nje stuhie. Une nuk e le anijen time. Ide

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.425Z

Ferrara drejton Sampdorian

Sampdoria ka konfirmuar se Ciro Ferrara do të jetë trajner i ri, por nevojitet edhe pak kohë para zyrtarizimit të marrëveshjes. “Do të njoftojmë për emërimin e Ferraras brenda 24 orëve të ardhshme”, deklaroi drejtori sportiv i Sampdorias, Pasquale Sensibile.“Janë edhe disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.446Z

Ferrara: Nuk i trembem shkarkimit

Trajneri i Juventusit, Cirro Ferrara theksoi se nuk eshte i shqetesuar se do te humbe vendin e punes ne "Stadio Delle Alpi", pavaresisht disfates se pesuar me ekipin e Milanit, ne ndeshjen e fundit. Bardhezinjte pesuan humbjen e trete, pas kater ndeshjeve te fundit te Seria A. Titulli duket edhe me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.787Z

Lipi, Ferrara traineri duhur

Ferrara eshte prezantuar si trajneri i ri i Juventusit.Ish futbollisti bardhezi ka deklaruar se objektivat e tij jane te njejta kualifikim per ne Champios.Por ajo qe bie ne sy eshte se mbas kesaj historie ndodhet Lipi dhe Ferrara mund te jete trajneri adapt per te zbatuar projektin e tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.730Z

Ikën Ranieri, vjen Ferrara

Kishte plot 40 vjet që në klubin e Juventusit një trajner nuk pushohej nga detyra në një mënyrë të tillë. Kjo i ndodhi trajnerit aktual, Klaudo Ranierit, i cili megjithëë punën e mirë të bërë këto dy vjet pas ngritjes nga seria B, nuk i shpëtoi dot pushimit nga puna për arsye të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.598Z

Ferrara: Luajtëm shumë ngadalë

Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara, thotë se ekipi i tij nuk ishte në formën më të mirë, pavarësisht fitores së djeshme ndaj Sienës. "Ishte e dukshme se ne do të arrijmë fitore, një fitore të merituar, me disa shanse të mira shënimi, por kurrë nuk rrezikuam edhe pse gjithmonë ishi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.319Z

Ferrara, i impresionuar nga Interi

Çiro Ferrara i gëzohet vendit të parë në klasifikim dhe lëshon sfidën në distancë për Interin. “Ata kanë treguar që janë një skuadër e mirë – ka pohuar Ferrara -. Më kanë impresionuar. Por mendoj se edhe ne, me fitoren ndaj Romës dhe mbi të gjitha me këtë paraqitje, kemi b�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama