Rezultate te kerkimit per termin: +Fida +Lindita

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] fida / docs[0] 175 / hits[0] 231 / keyword[1] lindita / docs[1] 5287 / hits[1] 7075 /
Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen
  • 2015-02-20

Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit
  • 2015-02-19

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

Rama-Kasparov: Shahu, investim për dijen
  • 2014-03-25

Rama-Kasparov: Shahu, investim për dijen

Prezantohet projekti pilot për përfshirjen e këtij sporti në kurrikulat mësimore  Ermal Kuka Ja një foto me Kryeministrin shqiptar, Edi Rama. Gati për shahun në edukim! Megjithatë, nuk është tavolina më e përshtatshme për shah. Kjo është cicërima e Kasparov në Twitter për foton

Gushi do grabiste te Rruga e Elbasanit, iku nga kamerat
  • 2012-04-09

Gushi do grabiste te Rruga e Elbasanit, iku nga kamerat

Avokatja Vjollca Pustina, duke folur për Panorama Vjollca Pustina, avokatja e Gushit rrëfen deklarimet e tij. Avokatja: Leonora Kaloçi la çelësat në sportel dhe u përkul, ndaj e qëlloi. …vijon nga numri i kaluar Opinioni publik është krijuar sikur Viktor Gushi i urren gratë për

Gushi, i penduar për krimet, nuk doja të vrisja njeri
  • 2012-04-01

Gushi, i penduar për krimet, nuk doja të vrisja njeri

Viktor Gushi Flamur Vezaj   Nuk kisha qëllim të vrisja njeri, doja vetëm të grabisja lekët për një jetë më të mirë, pasi humba gjithçka në Greqi. Ky ishte justifikimi i vetëm i 45 vjeçarit Viktor Gushi për 16 krimet e kryera, me pasoj vrasjen e dy personave, plagosjen e disa të

Viktor Gushi: Pendohem, prisja të  më kapnin pas videos
  • 2012-04-01

Viktor Gushi: Pendohem, prisja të më kapnin pas videos

Viktor Gushi dje ne gjykate Supergrabitësi pranon krimet edhe para gjykatës. Mbetet në burg pa afat. Togat e zeza lejojnë konferencë shtypi në sallë. Rrëfimi nga kafazi i hekurt: Sjam nisur asnjëherë për të vrarë, qëllova për shkak të momentit. Togat e zeza: Burg pa afat Gushit për