Rezultate te kerkimit per termin: +Fieri

Meta: total 1000 / total_found 5264 / time 0.002 / keyword[0] fieri / docs[0] 5264 / hits[0] 6621 /
E takova para 4 ditësh, zbërthehet 22-vjeçari: Ja si e njoh vrasësin e Jurgen Kurtit
  • 2019-03-27

E takova para 4 ditësh, zbërthehet 22-vjeçari: Ja si e njoh vrasësin e Jurgen Kurtit

Olsi Qalliaj, 22-vjeçari që ka marrë pjesë në ndërtimin e skemës dhe ndjekjen, e më pas ekzekutimin e Jurgen Kurtit, nuk e ka përballuar dot presionin e hetuesve të policisë, duke nxjerrë detaje mbi ngjarjen e ndodhur më 18 mars. Qalliaj është një nga 3 të arrestuarit që kanë ndih

Ngjarja te Liqeni/ Vrau borxhliun në sy të djalit, vetdorëzohet autori (EMRI)
  • 2019-03-21

Ngjarja te Liqeni/ Vrau borxhliun në sy të djalit, vetdorëzohet autori (EMRI)

Pas katër ditëve në arrati, autori i vrasjes së ndodhur më 16 mars në zonën e Liqenit Artificial është dorëzuar në polici. Mësohet se Islam Mylkaj nga Fieri, i cili ekzekutoi në sy të të birit, 62-vjeçarin Haxhbi Bacinovski ka shkuar në polici me avokatin e tij pas presionit të Uni

Dëshmia e vrasësit të Haxhi Baçinovskit: Më përndiqte vajzat
  • 2019-03-21

Dëshmia e vrasësit të Haxhi Baçinovskit: Më përndiqte vajzat

Jam penduar, e vrava në gjaknxehtësi e sipër. Tek liqeni e takova rastësisht. Më shau dhe më goditi. Konflikti ynë është i hershëm për 45 mijë euro. Haxhiu më përndiqte edhe vajzat për këtë borxh. Familja ime kërcënohej prej tij vazhdimisht. -mësohet të ketë thënë në polici

Arta Marku kërcënon prokurorët: Për çdo dështim do mbani përgjegjësi
  • 2019-03-19

Arta Marku kërcënon prokurorët: Për çdo dështim do mbani përgjegjësi

Kryeprokurorja Arta Marku gjatë analizës vjetore të prokurorive në Vlorë, ka folur me tone të ashpra, duke e cilësuar si rrethin me situata më të rënduar kriminale. Ajo ka kërkuar më shumë bashkëpunim mes policisë dhe organeve kompetente , ndërsa shtoi se ndonëse janë të pavarur n

No Pic available
  • 2019-03-17

Vrasja tek Liqeni, policia zbulon motivin

Një borxh i pashlyer duket se është motivi i vrasjes së 62-vjeçarit Haxhi Baçinozi. Baçinozi i kishte marrë vrasësit një shumë të konsiderueshme parash me premtimin se do ti kthente. Kjo gjë nuk ka ndodhur dhe për pasojë mes viktimës dhe autorit ka lindur edhe konflikti. Mësohet se

No Pic available
  • 2019-03-16

U vra në sy të djalit, profili i ish të përndjekurit politik

Haxhi Baçinozi është 62-vjeçari nga Fieri, i cili u gjet i vrarë me armë zjarri pasditen e sotme tek liqeni artificial. Ndërkohë që policia njoftoi se ka identifikuar dhe është vënë në ndjekje të autorit të dyshuar, rezulton se viktima ka qenë dy herë i dënuar më parë. Më 30 ja

Polici civil goditi djalin e ish-deputeti të Fierit (Video)
  • 2019-03-16

Polici civil goditi djalin e ish-deputeti të Fierit (Video)

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa, në një postim në Facebook, ku ka hedhur edhe një video të momentit të arrestimit, shkruan se kryetarin e PD-së në Fier, Luan Baçi e lajmëruan qytetarët për faktin se po dhunoheshin nga policia, ndaj edhe ai shkoi së bashku me djalin në ve