Rezultate te kerkimit per termin: +Fike

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.507Z

Athinë/ Tahiri gazetarit: Fike kamerën, smë plas fare kush je

Ka shënuar një incident të shëmtuar takimi i Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, me emigrantët shqiptarë në Athinë, ku ai ka pasur një përplasje me një gazetar. Tahiri i ka kërkuar gazetarit Shpëtim Zinxhiria që të mos xhironte takimin, me një fjalor prepotent. Vetë gazetari k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.501Z

Tersi i Kombërares! Kaubojsi tallet me Ramën: Na fike

Populli shqiptarë ka një shprehje: "mos u bëfsh për tu tallur se s'ta kursen njeri". Madje as deputeti "Kaubojs" Eduard Ndocaj nuk e kursen kur është fjala për kryeministrin Edi Rama, i cili në masë të madhe nga tifozët kuqezinj është konsideruar si "tersi" që kombëtarja shqiptare nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.082Z

VIDEO/ Ministri Tahiri viziton natën protestuesit e Zharrëzës, militanti i PD e filmon: Fike kamerën, mos u bëj gangster

Teksa protestuesit e Zharrëzës kalonin natën e e dytë të protestës jashtë, para Ministrisë së Energjitikës, janë vizituar nga ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri. Tahiri ka qenë vetëm në një takim pa praninë e mediave. Një nga të pranishmit, militant i PD-së që qendron atje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.113Z

I kërkojnë të fikë cigaren, qëllon me thikë pronaren e moshuar të lokalit dhe kamarierin

Një e moshuar në Fushë Krujë, pronare lokali, është qëlluar me thikë nga një klient pasditen e sotme. Servete Kaziu, 57 vjeç, i ka kërkuar klientit në fjalë që të mos pinte duhan në lokal, pasi zbatimit të ligjit anti-duhan. Por, ai ka reaguar shumë keq dhe ka nxjerrë një thik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.737Z

Japonezet lëvizin objektet nëpërmjet mendimeve

Në Japoni u shpik një aparat, i cili bën të mundur lëvizjen e objekteve nëpërmjet forcës së mendimit.Pajisja është një lloj kapele me kabllo dhe sensorë, nëpërmjet të cilëve llogaritet ndryshimi më i vogël i presionit të gjakut dhe impulset e trurit.Në këtë mënyrë, gjatë ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.550Z

Zjarri shkrumbon shtepine ne ndertim

Zjarri ben shkrumb e hi nje banese ne ndertim e siper, ne fshatin Shushice te Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur gjate oreve te vona te se enjtes, kurse policia nisi hetimet per vepren penale te "zjarrvenies se qellimshme". Flaket kane shperthyer ne banesen ne pronesi te Sh. P., 56-vjec. Askush nga famil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.827Z

Polici i vendos gjobe per xhamat e zinj shoferi e zbut me 1 500 leke VIDEO

Lezhe 12 tetor 2016 NOAal - Nje i ri eshte ndaluar nga policia rrugore ne Lezhe pasi ishte duke udhetuar me automjet me xhama te zinjbr br Pavaresisht se shoferi i kishte deklaruar se e kishte ne Lejen e Qarkullimit te shenuar polici serish e ka gjobitur me 2 mije leke e me pas i ka marre 1 500 le

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama