Rezultate te kerkimit per termin: +Fiks +Fare

Total: 3243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.371Z

Rikthehet emisioni Fiks Fare

Ne vitin e shtate te transmetimit te tij, nis sezoni i ri i nje prej emisioneve me te ndjekur ne ekranet shqiptare, “Fiks Fare”, prodhim i Top Media. 3 muaj larg ekranit, por jo larg ngjarjeve politike dhe sociale ne vend, per stafin e “Fiks Fare” misioni ka vazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.145Z

"Fiks Fare" mbush 5 vjet

Si sot, 5 vjet më parë, në ekranin e "Top Channel", do të fillonte emisioni "Fiks Fare", unik për nga lloji në raport me gjithë formatin mediatik në historinë e televizioneve shqiptare, duke nisur nga ai i vetmi për 5 dekada, TVSH, e duke përfshirë të gjithë ato kanale private që nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.225Z

10 vjet Fiks Fare

Fiks Fare, emisioni investigativ në Top Channel e ka përmbushur me sukses misionin e tij 10-vjeçar në shërbim të qytetarëve kundër korrupsionit dhe padrejtësive. Në 10 vite, Fiks Fare ka vënë para përgjegjësisë shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.435Z

Nje bashkepunim Fiks Fare

Drejtori i emisionit “Fiks Fare”, Filip Cakuli ishte i ftuar nga vete autori i emisionit satirik “Lajmet nga Cadra”, Laki Lazopulos. Ne kete emision u dhane edhe disa sekuenca nga emisioni ‘Fiks Fare’, ku Lazopulos ishte i ftuar.Laki Lazopulos eshte nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.028Z

NJË HISTORI FIKS NGA FIKS FARE

ALEKSANDËR ÇIPA Raportimi serial investigues prej reporterëve të emisionit të njohur Fiks Fare në Top Channel, qysh një ditë më parë, ia ka dalë të shkaktojë stuhinë më të madhe të reagimit dhe të pranimit të thellësisë dhe gjithështrirjes së korrupsionit në sistemin e drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.578Z

Fiks Fare denoncon tregtaret

Mashtrimi i konsumatoreve ne Shqiperi vazhdon ne shume menyra. Pervec rritjes se cmimeve nga tregtaret konsumatoret detyrohen te paguajne edhe me shume ne menyre ilegale. Nje investigim i emisionit Fiks Fare tregon se vaji ushqimor shitet ne treg nen sasine e deklaruar ne etiketa. Drejtor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.951Z

Shkurti: Fiks Fare denoncoi korrupsionin

Kryeredaktori i emisionit “Fiks Fare”, Armir Shkurti ka deklaruar se zbulimi i skandalit seksual me ish-ministrin Ylli Pango ka ardhur si pasojë e një investigimi standart. Duke folur në emisionin “Shqip” në Top Channel, Shkurti ka saktësuar se ndërhyrja e e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama