Rezultate te kerkimit per termin: +File

Total: 1489
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.209Z

File: Respekte Besës, por duam pikë

Nga Elton Karai Trajneri i verdhebluve, Ilirian File, mendon se skuadra e tij është në gjendje të marrë rezultat pozitiv në Kavajë Elbasani është në një situatë të tillë, ku çdo gabim në ndeshjet në vazhdim të kampionatit mund ti kushtojë shumë sa i takon objektivit. Pas fitores

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.431Z

File kënaqet me barazim, titullin zyrtarisht me Kamzën

Nga Maringlen Miraka Për mua gjyqtari në Fier u nxitua, sepse për mua nuk ishte penallti. Megjithatë e respektoj vendimin e tij, ndërsa këtë fundjavë do ta kthejmë në festë sportive, pasi e merituam Superioren Verdheblutë nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1 në përballjen e së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.785Z

File: Fitojmë me Pogradecin, jemi më pranë Superiores

Nga Maringlen Miraka Ne jemi duke menduar jo vetëm për një sukses të pastër për liqenorët, por dhe për ndeshjen që do të kemi në mesjavë në Fier, atje ku do të kërkojmë të ruajmë kreun Verdheblutë i kanë dhënë dorën e fundit përgatitjeve të tyre për ndeshjen e radhës, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.293Z

File: Elbasani nuk e lë kreun deri në fund

Nga Mariglen Miraka   Elbasani është duke marshuar i qetë drejt ngjitjes në Kategorisë Superiore, ndërsa është duke kryesuar bindshëm, teksa pas 24 javësh kampionat ka grumbulluar 52 pikë. Është shkëputur katër pikë nga Apolonia e vendit të dytë, si dhe nëntë pikë nga Tërbuni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.823Z

Elbasani, mbrojtja vë në vështirësi trajnerin File

Nga Elton Karaj Për prapavijën janë në garë 8 futbollistë për 4 vende, kurse në mesfushë dikush duhet ti lërë vendin Bylykbashit. Sulmi mbetet në dorë të Galicës Kur kanë mbetur edhe dy ditë nga ndeshja hapëse e fazës së dytë, që Elbasani do të luajë në fushën e tij, ku do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.026Z

File: Play-off-i, objektivi minimal i Elbasanit

Nga Elton Karaj Trajneri i verdhebluve, Ilirian File, beson shumë se në fund të kampionatit skuadra do të jetë në 5 vendet e para Tek Elbasani nuk ka asgjë për tu shqetësuar. Gjërat në skuadrën verdheblu po shkojnë mirë dhe stafi teknik është mjaft i kënaqur nga gjendja e lojtarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.977Z

File: Nga seleksionimet do të përzgjidhen lojtarët që e meritojnë

Vazhdojnë seleksionimet e lojtarëve që mund të jenë pjesë e Elbasanit, ndërkohë që trajneri File pranon akordin me mesfushorin Klevis Roshi Nga ELTON KARAJ Dje në kompleksin e vjetër sportiv Shefqet Lamçe, Elbasanit ka zhvilluar fazën e fundit seleksionuese për lojtarët që do të q�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama