Rezultate te kerkimit per termin: +Filip +Lam

Meta: total 52 / total_found 52 / time 0.000 / keyword[0] filip / docs[0] 3128 / hits[0] 4010 / keyword[1] lam / docs[1] 5383 / hits[1] 6420 /
21 janari sipas katër puçistëve gazetarë
  • 2016-01-22

21 janari sipas katër puçistëve gazetarë

Në njëvjetorin e ngjarjeve të 21 janarit, katër gazetarë të njohur që u akuzuan si puçistë nga autoritetet zyrtare, treguan për Revistën Java historinë e tyre personale me 21 janarin dhe komentuan akuzat që u ngritë ndaj tyre.    E si mund të quhemi puçistë ne, kur ed

Katër puçistët: 21 janari sipas Filip Çakulit, Mero Bazes, Sokol Ballës dhe Andi Bushatit
  • 2016-01-21

Katër puçistët: 21 janari sipas Filip Çakulit, Mero Bazes, Sokol Ballës dhe Andi Bushatit

Në njëvjetorin e ngjarjeve të 21 janarit, katër gazetarë të njohur që u akuzuan si puçistë nga autoritetet zyrtare, treguan për Revistën Java historinë e tyre personale me 21 janarin dhe komentuan akuzat që u ngritë ndaj tyre. Po ribotojmë edhe një herë shkrimin e janarit 2012

No Pic available
  • 2015-06-10

Emrat e 840 qytetarëve që u legalizohen banesat në Shkodër

ALUIZNI publikon emrat e mbi 800 zyrtarëve që kanë gato dosjen për legalizimin e banesave të tyre në rrethin e Shkodrës. NR EMER ATESI MBIEMER 1 PASHKE KOL NIKA 2 BUJAR JUP KASTRATI 3 AVNI ISA DULI 4 BASRI HAZIZ DANI 5 BESNIK ZEQIR ALIJAJ 6 HAMDI FADIL KIMÇJA 7 ARTAN AHMET ZEJNUNI 8 DAUT QAZ

Sot Chelsea 8211 Paris Sg Bayern 8211 Shakatar
  • 2015-03-11

Sot Chelsea 8211 Paris Sg Bayern 8211 Shakatar

brbrTakimet e kthimit te vlefshem per raundin e 18-ve te UEFA Champions League do te vazhdojne sonte ne mbremje me dy perballje Ne Stamford Brige Chelsea i Hoze Murinjo sfidon francezet e Paris SG Edhe pse blute nisen me nje avantazh te lehte pas barazimit ne Park De Princ ne ndeshjen e pare 1-1 tek

Legalizimet, emrat e 471 personave që kanë gati faturën
  • 2015-03-05

Legalizimet, emrat e 471 personave që kanë gati faturën

Zyra e ALUIZNI-t Elbasan ka njoftuar qytetarët e këtij qarku që gjejnë emrin në listën e mëposhtme, që të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. "Bëjmë me dije se, në bazë të ligjit nr. 50, dt.

Kur Tironsit luftonin çetnikët në Pizren
  • 2015-02-09

Kur Tironsit luftonin çetnikët në Pizren

Nga fundi i luftës së dytë botërore qenia shqiptare ishte më e rrezikuar se kurrë nga sllavët, si ata të vveshur nën petkun partizan ashtu edhe bandat çetnike që për shumë pak ditë do të shndërrohen në forcat partizane të Titos Qershori i vitit 1944 në Prizren, që për ironi

Kros: Mesi nuk e meritoi vendin e dytë
  • 2015-01-13

Kros: Mesi nuk e meritoi vendin e dytë

Mesfushori i kombëtares gjermane dhe i Realit të Madridit Toni Kros deklaroi se Leo Mesi nuk e meritoi vendin e dytë në garën për "Topin e Artë". Për të vendin e dytë e meritonte portieri i Bajernit të Mynihut Manuel Nojer, pasi sipas tij ylli i Barcelonës nuk ka dhënë asgjë për vit