Rezultate te kerkimit per termin: +Filipe +Luis

Total: 124
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.708Z

Zyrtare: Filipe Luis lojtar i Chelseat

Skuadra angleze, Chelsea, ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me skuadrën spanjolle Atletico Madrid për transferimin në Stamford Bridge të mbrojtësit Filipe Luis, pa bërë të ditur kushtet e kontratës. Braziliani Filipe Luis i cili kaloi një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.697Z

Suarez godet sërish, Filipe Luis tregon këmbën e gjakosur

Luis Suarez kthehet të godasë. Në fund të sfidës mes Barcelonës dhe Atletiko Madrid (përfundoi 1-1), mbrojtësi brazilian Filipe Luis, ka postuar në Instagram një foto të këmbës së tij të djathtë me një vrimë të dukshme dhe të gjakosur me diçiturën: Mirë që nuk më preku. Shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.205Z

Reali fillon negociatat për Luis Filipe

Reali i Madridit raportohet se ka filluar bisedat me Deportivo La Coruna për mbrojtësin Luis Filipe. Sportivja spanjolle "AS" shkruan se Reali dëshiron të arrijë një marrëveshje me qëllim që të nënshkruajë me mbrojtësin e majtë brazilian për sezonin e ardhshëm. Klauzu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.309Z

Filipe Luis largohet nga Chelsea?

Mbrojtësi brazilian, Filipe Luis është shumë pranë rikthimit në Atletico Madrid. Është arritur marrëveshja ndërmjet Chelseat dhe Atleticos për rikthimin e tij në Vicente Calderon. Sipas ‘Mundo Deportivo’ zyrtarizimi i këtij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.894Z

Zyrtare: Filipe Luis nënshkruan për Chelseat

Skuadra nga premierliga angleze, Chelsea, ka zyrtarizuar transferimin e mbrojtësit brazilian Filipe Luis nga Atletico Madrid. Ish finalisti i Ligës së Kampionëve edicionin e kaluar ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me Chelseat, ndërsa në fanellë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.584Z

Filipe Luis: Nuk kam dështuar tek Chelsea

Mbrojtësi brazilian, Filipe Luis ka insistuar nuk ka dështuar tek Chelsea përkundër që kishte bërë pak paraqitje dhe jo në nivelin e tij më të lartë. Ai në këtë afat kalimtar është rikthyer tek Atleticoo Madridi pas nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.542Z

Filipe Luis te Chelsea, punë e kryer

Mbrojtësi fantastikë i Atletico Madridit, Filipe Luis, shumë shpejtë pritet të ndërroj skuadër. Siç shkruan Daily Express, Chelsea e Jose Mourinhos ka arritur marrëveshje me skuadrën spanjolle për t’i paguar klauzolën e Filipes, e c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama